Rezultate te kerkimit per termin: +Ndrikull

Total: 55
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.768Z

Ndrikull, Pederast, Të thyej: Çfarë nuk u dëgjua dje në Kuvend

Ashtu si çdo të enjte, seanca parlamentare ka qenë e ndezur dhe plot tensione. Sharje dhe fyerje nga më të ndyrat janë dëgjuar teksa nuk janë kursyer edhe me kërcënime. Deputeti Sali Berisha ka përmendur dje emrin e ministrit Ditmir Bushati si ministri që u përfol disa muaj më par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.043Z

Berisha nuk e përmban dot urrejtjen për Ina Ramën, e sulmon në Kuvend dhe e quan ndrikull

Sali Berisha nuk e fsheh dot urrejtjen që ka për ish-kryeprokuroren Ina Rama. Ai e ka sulmuar sërish atë sot në Kuvend. Pasi e quajtu lavire bulevardi, sot e ka cilësuar si ndrikullë. Donit të çonit në Gjykatën e Strasburgut, ndrikullën. Donit të çonit kryendrikullën. Kjo është r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.056Z

Berisha sulmon zëdhënësen e FSHF-së: Ndrikull Jona, magjistare e basteve

Ish kryeministri Berisha shkruan se Presidenti i Kastriotit që u arrestua për rrahjen e gazetarit Eduard Ilnica është njeri i afërt i kreut të Qeverisë, Edi Rama. Duke komentuar ato çka ndodhën javën e kaluar në futboll, Berisha thotë se gjithçka kulmoi me rrahjen barbare të gazet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.833Z

Policja e plagosur në protestë, Berisha: Ndrikull! Balla: Sulm i turpshëm

Policja e plagosur në protestën e sotme para Kuvendit, ka futur në sherr, polemika dhe akuza të ndërsjella ish-kryeministrin Sali Berisha dhe kreun e grupit parlamentar socialist, Taulant Balla. Berisha, në një postim në Facebook, ka sulmuar sot policen e cila gjatë protestës humbi gishtat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.629Z

Dhuna ndaj gazetarit, Berisha sulmon edhe zëdhënësen e FSHF-së: Ndrikull Jona zhyt futbollin në mafien e zezë!

Edhe ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për dhunën ndaj gazetarit Eduart Ilnica. Berisha akuzon se autori i dhunës Alban Vogli është edhe mik i kryeministrit Edi Rama, ndërkohë që akuzon edhe zëdhënësen e Federatës Shqiptare të futbollit. Zëdhënësja e FSHF-së, Jona Dervishi Re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.201Z

Berisha-Peleshit e Beqajt: Fole ti o i diskriminuar, hadje flit për ndrikull Nushin

Nga Sali Berisha Replika pas fjales së Peleshit dhe Ilir Beqajt: - Al Kapone i Shqiperise eshte vet Edi Rama! -Ne pergjimet e agjensive partnere tre jane emrat me kryesor qe dalin; Rama, Peleshi, Tahiri! - Ne investime Shkodres dhe Lezhes se bashku u jane dhene 6 here me pak se Durresit dhe 4.2 he

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.369Z

Përmbys vendin për pushtetin, Berisha sulmon gazetaren

Ish-kryeministri Sali Berisha ka sulmuar gazetaren Albana Xharra për një shkrim kritik që ajo kishte publikuar dhe ku theksonte se në gjithë kritikat që i kam për Edi Ramën, mendoj që Sali Berisha i ka bërë shumë më shumë dëme Shqipërisë.  Ndërkohë që ndodhet përpara zyrës së

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama