Rezultate te kerkimit per termin: +Ndroqi

Total: 1170
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.216Z

Ndroqi ngushëllon familjen Gërnjoti

Presidenti i Federatës të Boksit Profesionist shqiptar Ylli Ndroqi i ka dërguar një mesazh ngushëllimi familjes së boksierit Dhori Gërnjoti. Me hidhërim të thellë, mësuam për ndarjen e parakohshme nga jeta të të dashurit tuaj Dhori Gërnjoti. Me largimin e Dhorit, familja ka humbur n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.500Z

Ndroqi prezanton skuadrën e Shkumbinit

Presidenti i ri i ekipit të Shkumbinit Ylli Ndroqi do të prezantojë sot skuadrën peqinas. Pas prezantimit të ekipit skuadra e Shkumbinit do të nisë edhe fazën pregatitore. Skuadra e Shkumbinit do të niset për në Maqedoni ku do të zhvillojë edhe fazën pregatitore për 2 javë dhe më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.936Z

Ndroqi prezantohet si president i Shkumbinit

Presidenti i RTV "Ora News" dhe kompanisë "Yldon" , zoti Ylli Ndroqi është prezantuar sot si President i klubit të futbollit të Shkumbinit. Prezantimi i zotit Ylli Ndroqi para ekipit të Shkumbinit është bërë në Qendrën Kulturore të qytetit të Peqinit ndërkohë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.272Z

Superliga/ Shkumbini, Presidenti Ndroqi takon ekipin

Presidenti i ekipit të Shkumbinit zoti Ylli Ndroqi dy ditë para fillimit të kampionatit të futbollit ka qenë i pranishëm në stërvitjen e ekipit të Shkumbinit në Peqin. Zoti Ndroqi ka ndjekur nga afër stërvitjen e ekipit që drejtohet nga trajneri Mirel Josa. Disa minuta para stërvitjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.719Z

Ndroqi, President i Federatës së Boksit

Promotori i boksierit Kreshnik Qato dhe Presidenti i Kompanisë, "YLDON", zoti Ylli Ndroqi është prezantuar sot si Presidenti i ri i Federatës së Boksit Profesionist. Në fjalën e tij, zoti Ndroqi tha se ndihej i privilegjuar që Federata e zgjodhi President . "Ndihem i privile

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.802Z

Ylli Ndroqi,merr drejtimin e klubit Shkumbini

Presidenti i RTV "Ora News" dhe kompanisë "Yldon" , zoti Ylli Ndroqi merr drejtimin e klubit të futbollit të Shkumbinit. Zoti Ndroqi do të ketë 85% të aksioneve ndërsa bashkia e Peqinit do ketë 15% të tyre. Marrëveshja është nënshkruar nga zoti Ylli Ndroqi dhe kryetari i Bashkisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.502Z

Ndroqi shkarkon trajnerin e Shkumbinit

Presidenti i Shkumbinit, Ylli Ndroqi shkarkon tranjerin e ekipit Mirel Josa pas rezultateve të dobëta në kampionat. Presedenti Ndroqi shprehet se trajneri nuk arriti të përmbushë objektivat duke u nisur nga investimet që janë bërë tek klubi i Shkumbinit. "Ambiciet e klubit te Shkumbinit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama