Rezultate te kerkimit per termin: +Ndryshoi +Shtpia

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] ndryshoi / docs[0] 7681 / hits[0] 8416 / keyword[1] shtpia / docs[1] 180 / hits[1] 250 /
No Pic available
  • 2010-08-20

Maria Sharapova

Tenistja e famshme rrfehet: Pas katastrofs brthamore, prindrit e mi u transferuan n Sochi. Isha gjasht vje kur u takova me Navratilovn. Po t mos kishte ndodhur ajo tragjedi nuk do t isha marr kurr me tenis “ernobili m ndryshoi jetn” 24 vjet m par, tragjedia e ernobilit ndryshoi prgjithm

No Pic available
  • 2010-06-18

Lumbardhi i Prizrenit, varri i Bekimit

I biri i Bekim Fehmiut, Hedoni, ka qenë gjithë kohën i gatshëm të shprehet për mediat, qoftë ato shqiptare dhe serbe, duke treguar jo vetëm momentet e ndarjes tragjike të aktorit nga jeta, por dhe momente personale, familjare, gjithçka kishte lidhje me vetëdijen dhe psikologjinë e aktori

No Pic available
  • 2010-04-26

Ditë politike apo dijeje

Në ditën e librit, në Tiranë nuk kishte banderola nëpër rrugë, sidomos në qendër, gardhe napash të kuqe ndanin rrëmujën e sheshit të shkatërruar nga rruga ku duhet të kalonin njerëzit. Pak metra mbi, është një kioskë e vogël librash aty shiten edhe mediat e përditshme - por n

No Pic available
  • 2008-11-01

Prejardhja, jeta dhe vdekja e "Mikelanxhelos s Orientit"

Lindja e Sinanit ... Jo pak historia na prmend ne shqiptarve, her duke na lvduar e her duke na fishkulluar pr udht q kemi ndjekur, pr kokat q kemi nxjerr, pr t mirat q u kemit tjerve. Jo rrall brez pas brezi kemi ruajtur n fund t shpirtrave tan ato "koka" q nxorri ky popull e q pr zot u doln t tjer