Rezultate te kerkimit per termin: +Ndue +Marku

Total: 554
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.978Z

I pandehuri Ndue Marku: Kërkoj tre ministra si dëshmitarë

Kur mendohej se të gjithë të pandehurit dhe avokatët e tyre kishin mbaruar diskutimet hyrëse dhe kërkesat paraprake, i pandehuri që është pyetur i fundit i ka shtangur të gjithë. Ndue Marku, drejtori i Harmonizimit të Legjislacionit në ushtri i ka kërkuar gjykatës që të thërrasë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.898Z

Ndahet trofeu “Ndue Shyti”

Instrumentisti nga Vau i Dejës, Tonin Shkoza, u shpall mbrëmjen e kaluar fitues i çmimit "Ndue Shyti" të edicionit të 6-të të Festivalit Mbarëkombëtar të Rapsodëve dhe Instrumentistëve që u zhvillua në qytetin e Lezhës me pjesëmarrjen e mbi 20 grupe rapsodësh dhe instrumentistësh n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.221Z

NDUE SHYTI, Mbreti i çiftelisë shqiptare

NDUE DEDAJ - Artisti i Popullit së fundi mori titullin e lartë Nderi i Kombit  Ndodh që shihesh shumë vonë me njerëz që je nisur për tu takuar qysh herët. Kështu na ka ndodhur me Artistin e Popullit Ndue Shyti, dekoruar së fundi me titullin e lartë Nderi i Kombit nga Presidenti i Republ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.165Z

Ndue Gjonmarku (1914-2011) pinjoll i krenarisë së historisë 7 shekullore të Kapidanëve të Mirditës

07-01-2011 / Nga Tomë Mrijaj Ditën e marte, me 4 Janar 2011, në Spitalin “North Shore” Forest Hills, Queens New York, në moshën 97-vjeçare, u nda nga jeta Kapidani i Mirditës Ndue Gjomarku, i rrethuar nga familja, vëllai Kapidan Nikollë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.541Z

I akuzuari i ‘Gërdecit’ padit "Mbrojtjen"

TIRANE- Ish-drejtori i Harmonizimit të Legjislacionit, Ndue Marku, i akuzuar për shpërdorim detyre, i kërkon gjykatës të detyrojë ministrinë e Mbrojtjes ta trajtojë sipas statusit të nëpunësit civil. Pas tragjedisë së 15 marsit 2008 në fshatin Gërdec, Ndue Marku është pushuar nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.855Z

Shkodër, arrestohet Zef Marku, përgjegjës i tragjedisë së 9 janarit

Të tjera rreth shkrimit Vetëflijohet motra e një prej viktimave Më 11 mars 2012 u kap në Itali skafisti Të gjithë lajmet për tragjedinë e 9 janarit SHKODER - Arrestohet në Shkodër pas rreth 9 vitesh Zef Marku 51 vjeç, i kërkuar nga Interpoli, pasi Gjykata e Vlorës e ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.399Z

Pranga administratorit te Pultit per kanabisin

brbrArrestohet administrator i njesise Pult ne Shkoder per parcelat e kanabisit 60-vjecari Tome Marku eshte prangosur nga uniformat blu pasi nuk ka informuar strukturat ligjzbatuese per kultivimin e parcelave me kanabis-sativa Bashke me ta kane provuar prangat ne duar edhe Ndue Kopshtaj kryeplak i f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama