Rezultate te kerkimit per termin: +Ne +Call +Center

Meta: total 323 / total_found 323 / time 0.000 / keyword[0] call / docs[0] 539 / hits[0] 1056 / keyword[1] center / docs[1] 2068 / hits[1] 2809 /
Shekulli: Referendumi një festë. Ramën e votuan edhe të papunët
  • 2016-04-10

Shekulli: Referendumi një festë. Ramën e votuan edhe të papunët

Pa ndonjë surprizë, gazeta Shekulli e Koço Kokëdhimës, e vuri numrin e saj të sotëm në shërbim të kreut të Partisë Socialiste. Kur po shtohen akuzat se referendumi i socialistëve ishte një farsë, se listat ishin të manipuluara, se kutitë ishin mbushur prej ditësh, se numri i vot

Gjysmëfinalja, një tjetër fazë e re gare në The Voice of Albania
  • 2016-04-08

Gjysmëfinalja, një tjetër fazë e re gare në The Voice of Albania

Transmetuar më 08.04.2016 - 07:33 Formulat e reja të garës në The Voice of Albania nuk paskan të sosur këtë vit. Sonte në mbrëmje katër konkurrentët që u shpallën fitues javën e kaluar nga duelet e betejave të k

Aktivistët e majtë synojnë të nxisin ndërgjegjen e klasës punëtore në Shqipëri
  • 2016-04-03

Aktivistët e majtë synojnë të nxisin ndërgjegjen e klasës punëtore në Shqipëri

Nga Ivana Dervishi, BIRN Instituti për Kritikë dhe Emancipim të Shoqërisë, IKESH, themeluar në 2014 nga një grupim aktivistësh të majtë, prezantoi të shtunën gjetjet e pjesës së parë të studimit Gjendja e klasës punëtore në Shqipëri. Përmes 100 intervistave në terren të kry

No Pic available
  • 2016-03-31

LETRA/ Nxënësi i dalluar i përgjigjet Ramës: Ke gabuar adresë

Kryeministri Edi Rama u ka dërguar nga një e-mail nxënësve ekselentë, madje u ka ofruar atyre të bëhen pjesë e Partisë Socialiste. Por Mateo, njëri prej tyre i ka kthyer një përgjigje që po bën xhiro në rrjetet sociale për shkak të ironisë së përdorur prej tij. Ja letra e plotë

No Pic available
  • 2016-03-30

Letra/ Nxënësi i dalluar i përgjigjet Ramës: Ke gabuar adresë

Kryeministri Edi Rama u ka dërguar nga një e-mail nxënësve ekselentë, madje u ka ofruar atyre të bëhen pjesë e Partisë Socialiste. Por Mateo, njëri prej tyre i ka kthyer një përgjigje që po bën xhiro në rrjetet sociale për shkak të ironisë së përdorur prej tij. Ja letra e plotë

Rama ngatërron e-mail: Përgjigja që merr po thyen rrjetin!
  • 2016-03-29

Rama ngatërron e-mail: Përgjigja që merr po thyen rrjetin!

I dashur Edi, E shoh qe te kam lene dy dite duke pritur para kompjuterit me zemer ne dore. Me fal, po s'ka internet ne shtepi vellai. As Iphone. Mezi gjej leket per internet kafe.. Gjithsesi e lexova emailin dhe kam pershtypjen se e ke nisur emailin ne adresen e gabuar. Une jam Mateoja qe eshte nxe

Rriten frikshëm me 439% kërkesat për azil nga shqiptarët në 2015, ikin të rinjtë
  • 2016-03-24

Rriten frikshëm me 439% kërkesat për azil nga shqiptarët në 2015, ikin të rinjtë

Numri i kërkesave për azil të shqiptarëve në vendet e Bashkimit Europian ka shënuar një rritje të frikshme në vitin 2015. Sipas të dhënave të Eurostat, numri i azilkërkuesve nga Shqipëria është rritur me 439%, duke arritur në gati 66 mijë në vitin 2015, nga 12.2 mijë që ishin