Rezultate te kerkimit per termin: +Ne +Call +Center

Meta: total 500 / total_found 500 / time 0.000 / keyword[0] call / docs[0] 738 / hits[0] 1810 / keyword[1] center / docs[1] 2441 / hits[1] 3810 /
Kërcënohen emigrantët, SMS intimiduese atyre që vijnë për të votuar
  • 2017-06-24

Kërcënohen emigrantët, SMS intimiduese atyre që vijnë për të votuar

Dhjetëra automjete dhe autobusë kanë hyrë dje në mbrëmje në territorin shqiptar, por edhe sot nga pikat e kalimit kufitar me Greqinë. Fluksi, i pazakontë krahasuar me ditët e tjera, tregon se pjesa më e madhe e të rikthyerve vijnë për të votuar. Ndërkohë, shumë prej emigrantëve q

No Pic available
  • 2017-06-22

Nuk më lini të vishem si dua, vij në punë me fustan

Një i ri ndërmori një veprim sfidues duke shkuar në punë me pantallona të shkurtra, por kompania e ktheu mbrapsht. 20 vjeçari britanik Joey Barge, nga Buckinghamshire, për shkak të të nxehtit vendosi të protestonte kundër kodit të veshjes. Kompania e cilësoi të papërshtatshme veshjen

Parti mashkullore, balancimi gjinor premtim i pambajtur konsensualisht
  • 2017-06-19

Parti mashkullore, balancimi gjinor premtim i pambajtur konsensualisht

Parti përfaqësuese apo parti mashkullore? Sipas INSTAT Shqipëria gratë përbëjnë 49 % të popullsisë, krahasuar me 51 % burra. Po në politikë? Asnjë nga 18 partitë politike konkurruese në zgjedhje nuk drejtohet nga një grua. Janë burra dhe çfarë burrash! PS ka të njëjtin kryetar pr

Fiks Fare / Pronari italian i call center kërcënon punonjësit
  • 2017-06-10

Fiks Fare / Pronari italian i call center kërcënon punonjësit

Fiks Fare solli këtë të premte rastin e një subjekti call center në Durrës, ku punëtorët nuk marrin rrogat dhe nuk u paguhen siguracionet. Disa punonjës të kompanisë G.R Communication u ankuan në redaksinë e emisionit investigativ. Të rinjtë nuk pranuan të dilnin publikisht, pasi ki

Sondazhi: Fieri e Durrësi të majtë. Mandatet që fiton PS, PD, LSI, Libra e PDIU
  • 2017-06-07

Sondazhi: Fieri e Durrësi të majtë. Mandatet që fiton PS, PD, LSI, Libra e PDIU

Ora News dhe IPR Marketing sjellin sondazhin e dytë për zgjedhjet e 25 qershorit. Ndiqni tani live në Tonight Ilva Tare sondazhi kombëtar si dhe vota për tre qarqe: Durrës, Fier dhe Elbasan. Drejtori i IPR Marketing, Antonio Notto tha se për të kryer sondazhin, janë intervistuar 1000 perso

Sondazhi në rang kombëtar: PS fiton 45%, PD 37%, LSI 13%, Libra 2%
  • 2017-06-07

Sondazhi në rang kombëtar: PS fiton 45%, PD 37%, LSI 13%, Libra 2%

23Ora News dhe IPR Marketing sjellin sondazhin e dytë për zgjedhjet e 25 qershorit.  Nëse zgjedhjet do të zhvilloheshin këtë javë, Partia Socialiste do të fitonte rreth 45.0 për qind të votave. Ky është sondazhi i Ora News dhe IPR Marketing. Në vend të dytë, renditet Partia Demo

Sondazhi kombëtar: PS fiton 45%, PD 37%, LSI 13%, Libra 2%, PDIU 1.5%
  • 2017-06-07

Sondazhi kombëtar: PS fiton 45%, PD 37%, LSI 13%, Libra 2%, PDIU 1.5%

Ora News dhe IPR Marketing sjellin sondazhin e dytë për zgjedhjet e 25 qershorit.  Kur jemi në mes të fushatës elektorale, 59.1% e shqiptarëve kanë deklaruar se do të shkojnë të votojnë të 25 qershor ndërsa  33.7% e tyre kanë deklaruar se nuk do të shkojnë të votojnë dhe