Rezultate te kerkimit per termin: +Ne +Hockenheim

Total: 7
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.719Z

Rosberg kaske speciale ne Hockenheim

Pas martesës, për Rosberg erdhi edhe një rinovim kontrate, por mbi të gjitha Gjermania e tij u shpall kampione e Botës në futboll. Piloti gjerman i Mercedes e pranon dhe e shpreh lumturinë përmes TWitter-it, për të ishte një javë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.895Z

Hamilton dominon ne provat e lira ne Gjermani

Mercedes dominon edhe ne provat e dyta te lira te vlefshme per Cmimin e Madh te Gjermanise citon Supersportbr br Ne pisten e Hockenheim me i shpejti ishte Lewis Hamilton i cili e ndali kronometrin per 1 minute 18 sekonda e 341 te mijtatbr br Pas shpatullave te britanikut u vendos shoku i tij i s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.960Z

Rosberg siguron pole position ne shtepine tij

Skuadara e Mercedes nuk njeh rivale duke arritur dhe nje tjeter sukses kete here me Nico Rosberg i cili regjistroi pole position citon Supersportbr br Gjermani qe kryeson klasifikimin e pergjithshem nuk e diskutoi per asnje moment vendin e pare ne nisjen e gares se Hockenheim per mimin e Madh te G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.380Z

Hamilton rrezikon penalizimin me 10 pozicione ne Gjermani

Lewis Hamilton eshte nen hetim nga komisaret e pistes gjermane te Hockenheim pasi per shkak sa nuk ka shkaktuar nje aksident ne bokse me pilotin e Hass Romain Grosjeanbr br Gjithcka ndodhi pak minuta para mbylljes se sesionit te trete te provave te lira me piloti britanik te Mercedes qe doli nga b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.598Z

Formula 1, Vettel me i shpejti në provat e treta te lira

TIRANE- Gjermani Sebastian Vettel (Red Bull) ka realizuar te shtunen kohen me te shpejte ne provat e treta te lira per Cmimin e Madh te Gjermanise ne Formula 1, qe do te zhvillohet te dielen ne cirkuitin e Hockenheim. Me kohen 1 min 15 sek 103/1000, Vettel ishte me 284/1000 para spanjollit Fernando

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.381Z

Formula 1 FIA shpeton Ferrarin

Ferrari ia del pa u lagur nga Gjykata e FIA-s ne Paris ku sot u pyeten pilotet Alonso dhe Massa per parakalimin e dyshimte te Gjermanise qe i dhuroi fitoren spanjollit.Federata Automobilistike Boterore ka konfirmuar gjoben prej 100 mije dollaresh por nuk ka vendosur asnje penalit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.749Z

Lewis Hamilton mbret ne Silverstone

Lewis Hamilton respekton parashikimet duke fituar ne garen e shtepise pasi fati i dha nje dore te madhe ne pisten e Silverstonebr br Piloti britanik i Mercedes perfitoi nga problemet ne makinen e Rosberg i cili braktisi garen qe e kryesoi ne pjesen me te madhebr br Qe kjo do te ishte nje gare e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama