Rezultate te kerkimit per termin: +Nehat +Kulla

Meta: total 103 / total_found 103 / time 0.000 / keyword[0] nehat / docs[0] 561 / hits[0] 905 / keyword[1] kulla / docs[1] 4288 / hits[1] 6723 /
Grabitja e BKT ne ish-Bllok lirohet nga burgu Robert Kulla
  • 2016-10-19

Grabitja e BKT ne ish-Bllok lirohet nga burgu Robert Kulla

Tirane 18 tetor 2016 NOAal - Gjykata e Tiranes ka liruar Robert Kullen duke i ndryshuar masen e sigurise nga arrest me burg ne detyrim paraqitjejebr br 35-vjecari i biri i Nehat Kulles akuzohet si nje nga personat e dyshuar per grabitjen e bankes BKT ne zonen e ish-Bllokut ne 7 gusht 2016br br P

Grabitja e BKT ne ish- Bllok jepet mase sigurie shtese per Kullen
  • 2016-10-03

Grabitja e BKT ne ish- Bllok jepet mase sigurie shtese per Kullen

Tirane 3 tetor 2016 NOAal- I dyshuari si i perfshire ne grabitjen e Bankes Kombetare Tregtare ne zonen e ish- Bllokut ne kryeqytet Robert Kulla do vijoje te qendroje ne qelibr br Gjykata e Tiranes dha sot mase sigurie shtese me 15 dite burg per Kullen pas kerkeses se Prokurorise pasi Gjykata e

Grabitja e bankes ne ish- Bllok Apeli 30 dite burg per Robert Kullen
  • 2016-09-20

Grabitja e bankes ne ish- Bllok Apeli 30 dite burg per Robert Kullen

Tirane 20 shtator 2016 NOAal- Robert Kulla i arrestuar si i dyshuar per grabitjen e bankes ne ish- Bllok do te qendroje ne qeli per nje muajbr br Gjykata e Apelit te Tiranes vleresoi sot masen e sigurise se dhene nga gjykata e shkalles se pare ndaj tij duke vendosur 30 dite burgbr br Robert Kull

Grabitja e bankës, e shkuara kriminale e djalit të gjeneral Nehat Kullës
  • 2016-09-06

Grabitja e bankës, e shkuara kriminale e djalit të gjeneral Nehat Kullës

Robert Kulla, djali i "gjeneralit" Nehat Kulla, është njëri prej të arrestuarve si i dyshuar për grabitjen e bankës së nivelit të dytë në zonën e ish- Bllokut në Tiranë. I biri i një prej të fortëve më të njohur që kanë komanduar zonën e Linzës, por jo vetëm, në vitin 1997 n

VIDEO/ Ja si u arrestuan 3 grabitësit e bankës në ish-Bllok me para në duar
  • 2016-09-06

VIDEO/ Ja si u arrestuan 3 grabitësit e bankës në ish-Bllok me para në duar

Policia e Tiranës ka shpërndarë pamjet e arrestimit të tre autorëve të dyshuar të grabitjes së kasafortës së një banke të nivelit të dytë, në zonën e ish-Bllokut. Në pamjet e shpërndara nga Policia duken tre autorët, Roland Liti (Zekaj), Alan Babamato dhe Robert Kulla, ky i fund

No Pic available
  • 2016-09-05

Grabitja e 20 mln lekëve në bankë/ Sbën vaki të jenë shenjat e mia

Foto 1 nga 19 Në daljen e tyre të parë në Gjykatën e Tiranës, Robert Kulla, djali i "gjeneralit" Nehat Kulla, dhe dy miqtë e tij, Roland Liti dhe Alan Babameto, mohuan të kenë "gisht" në vjedhjen e 8 gushtit në një bankë në zonën e ish­Bllokut në kryeqytet. Në seancat e zh

Grabitja e bankës, 30 ditë paraburgim për Kullën, 2 të tjerët lihen në burg
  • 2016-09-03

Grabitja e bankës, 30 ditë paraburgim për Kullën, 2 të tjerët lihen në burg

Gjykata e Tiranës vendos arrest me burg për dy prej të arrestuarve si autorë të grabitjes së bankës në zonën e ish-Bllokut me 8 gusht të këtij viti, Roland Liti dhe Alan Babamato. Ndërsa për Robert Kullën djalin e Nehat Kullës u vendos masa e arrestit 30 ditë burg. Prokuroria dorëz