Rezultate te kerkimit per termin: +Neim +Avdulaj

Meta: total 54 / total_found 54 / time 0.000 / keyword[0] neim / docs[0] 251 / hits[0] 394 / keyword[1] avdulaj / docs[1] 153 / hits[1] 259 /
No Pic available
  • 2017-03-06

Nga ushtria tek grupet kriminale, lista e ish-komandove të përfshirë në krime

Autori i një vrasjen të ndodhur gjatë ditës së djeshme (5 shkurt) në fshatin Uji i Mirë në Këlcyrë, është rasti më i fundit i autorëve të ish-komandove të Forcave të Armatosura, të përfshirë në ngjarje kriminale. Alban Voda vrau me thikë fqinjin e tij, ndërsa më herë kishte

No Pic available
  • 2017-03-02

Banda e grabitësve të bankave/ Zbardhet kodi mafioz mes Neim Avdulaj dhe Admir Murataj

Nëse do të kapem nga policia, do ta duroj presionin e shtetit dhe emrin tënd nuk do ta nxjerr. Nëse ndodh kjo, ti ke punë me mua, jo me Fationin e Ditionin. Kjo ishte garancia, që ish-komandoja Neim Avdylaj, i kishte dhënë të shumëkërkuarit Admir Murataj, që cilësohet si truri i grabitj

No Pic available
  • 2017-03-01

Detajet/ Grupi i grabitësve të Rinasit u zbulua pas sherrit për ndarjen e parave

Sherri për ndarjen e parave, pas grabitjes së 9 shkurtit, ka bërë që i dyshuari Admir Çerpja të bashkëpunojë me prokurorët pas arrestimit. ABC News ka siguruar një kopje të vendimit të gjykatës, ku i është caktuar masa e sigurisë arrest me burg Çerpjas. Në këtë vendim, janë evi

Rrëfimi i Admir Çerpajt: Ja si lindi ideja e grabitjes së bankave
  • 2017-02-25

Rrëfimi i Admir Çerpajt: Ja si lindi ideja e grabitjes së bankave

I penduari i bandës së grabitësve në rrugën e Rinasit, Admir Çerpja ka treguar para hetuesve detaje të tjera për mënyrën se si u njoh me Dash Kupën, i dyshuar si organizatori i dy grabitjeve. Gjatë dëshmisë së dhënë Çerpja ka rrëfyer se ata janë njohur në Greqi në burg ku të d

No Pic available
  • 2017-02-21

Pendohet Admir Çerpija, rrëfen në polici emrat e bashkëpunëtorëve në grabitjen e Rinasit

I cilësuar si truri i grabitjeve, Admir Çerpija pranon përfshirjen në dy grabitjet e ndodhura në rrugën Qafë Kashar-Rinas. Çerpija që njihet edhe me dy emra të tjerë, është treguar bashkëpunues me policinë dhe prokurorinë, duke treguar edhe vendin e fshehjes së parave. Të cilat, as

Banda e Rinasit, Xhyliu: Oferta që iu bëmë dy laçianëve për grabitjen
  • 2017-02-21

Banda e Rinasit, Xhyliu: Oferta që iu bëmë dy laçianëve për grabitjen

Neim Avdulaj ka ndërmjetësuar mes Fation Xhyliut dhe dy personave nga Laçi, të cilët kishin marrë përsipër të sulmonin blindat ku ndodheshin eurot. Ky takim sipas Xhyliut është kryer në një lokal pranë ish-fushës së aviacionit. Pavarësisht se Xhyliu ia ka shpjeguar në një let

Pendohet edhe Admir erpja
  • 2017-02-21

Pendohet edhe Admir erpja

brbrAdmir erpja i arrestuari i peste per dy grabitjet ne zonen e Rinasit do te qendroje ne burg deri ne perfundim te hetimeve Kjo ka qene masa e sigurise se dhene kete mengjes nga Gjykata e Krimeve te Renda per 35-vjecarin me origjine nga Dibra Ai njihet edhe me dy emra te tjere Xhuliano dhe Julian