Rezultate te kerkimit per termin: +Neln

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] neln / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2010-05-11

Nderi i Kombit, Topi dekoron Blloshmin, Nelën, Lekën dhe Pipën

Presidenti Bamir Topi dekoron (pas vdekjes) me Urdhrin “Nderi i Kombit” Muzafer Pipn, Vilson Blloshmin, Genc Lekn dhe Havzi Neln. Z. Topi ishte dje i pranishm n prurimin e fotoekspozits s shkrimtarve dhe poetve t vrar nga diktatura (1944-1991) t titulluar “Letrs