Rezultate te kerkimit per termin: +Neli

Meta: total 376 / total_found 376 / time 0.000 / keyword[0] neli / docs[0] 376 / hits[0] 579 /
Konflikti me armë në Laknas, 7 të arrestuar
  • 2018-03-24

Konflikti me armë në Laknas, 7 të arrestuar

Nga Sektori për Krimet e Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë në bashkëpunim me shërbimet e Policisë të Komisariatit nr 5, u arrestuan në flagrancë shtetasit: 1-Ardjan Shima, 37 vjeç, banues në Kamëz Tiranë, i dënuar më parë për veprën penale “Vjedhja”, i

Abuzimet me tokat, 11 të tjerë në kërkim. Ja roli i kryebashkiakut
  • 2018-03-16

Abuzimet me tokat, 11 të tjerë në kërkim. Ja roli i kryebashkiakut

Drejtori i Policisë së Lezhës, Ferdinand Mara, në një konferencë të posaçme për mediat, ka deklaruar se pas hetimeve të zgjatura në kohë në drejtimin dhe në bashkëpunim me Prokurorinë e Lezhës po vijonë operacioni Ranishtja 4. Deri tani janë arrestuar dhe ndaluar 12 zyrtarë publi

Abuzimi me pronat, ndalohet kryebashkiaku i Lezhës
  • 2018-03-16

Abuzimi me pronat, ndalohet kryebashkiaku i Lezhës

Është shoqëruar në polici kreu i bashkisë së Lezhës, Fran Frrokaj dhe 21 persona të tjerë. Frrokaj akuzohet për tjetërsim të pronave në Bashkinë e Lezhës, ndërsa dosja është hetuar nga Prokuroria e Krimeve të Rënda. Gjithashtu, është arrestuar edhe nënkryetari i Bashkisë En

Gratë refuzojnë mandatin e Halimit, Astrit Veliaj: Nuk i kam kontaktuar
  • 2018-02-10

Gratë refuzojnë mandatin e Halimit, Astrit Veliaj: Nuk i kam kontaktuar

Një ditë pasi kishte konfirmuar se do ta pranonte mandatin e deputetit në Qarkun e Beratit, pas dorëheqjes së Eduard Halimit, demokratja Monika Qosja duket se ka ndryshuar mendje. E kontaktuar përsëri nga Top Channel, përmes telefonit, kandidatja e fundit në listën e PD-së për Beratin n

No Pic available
  • 2017-10-09

Shembja e kullës së Prek Calit, familjarët: Të nxirren autorët para drejtësisë

Në rrënojat e kullës së Prek Calit u dëgjua përsëri lahuta dhe çiftelia. Pasardhës e të afërm të prijësit të Kelmendit kërkuan nxjerrjen para drejtësisë të përgjegjësve për shembjen e kullës në Vermosh. Vrasje të dytë të Prek Calit, e kanë cilësuar rrënimin e banesës q

No Pic available
  • 2017-09-28

Tre raste të dhunës në familje, arrestohen 3 persona

Tre persona janë arrestuar për dhunë në familje gjatë 24 orëve të fundit. Policia e Tiranës sqaron se në pranga janë vënë tre persona. – Ilir Shahini, 42 vjeç, banues në Tiranë, pasi për motive të dobëta ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj të ëmës, shtetases F.

Dhunë në familje, 3 të arrestuar brenda 24 orëve në Tiranë
  • 2017-09-28

Dhunë në familje, 3 të arrestuar brenda 24 orëve në Tiranë

Gjatë 24 orëve të fundit Policia e Tiranës ka evidentuar 3 raste të dhunës në familje dhe ka arrestuar 3 persona. Sipas policisë të arrestuarit janë Ilir Shahini, 42 vjeç, Ardit Neli, 28 vjeç dhe Fatush Peposhi, 27 vjeç. Ilir Shahini, 42 vjeç, banues në Tiranë, është arrestuar pasi