Rezultate te kerkimit per termin: +Nelson +Hysa

Total: 17
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.674Z

Plagoset me armë zjarri boksieri i Vllaznisë Nelson Hysa

E kanë ruajtur në lëvizjet e tij dhe sapo ka dale nga berberi, pikërisht rreth orës 15.00 të mesditës së të shtunës e kanë qëlluar 2 herë me arme zjarri pistoletë, duke e lënë të plagosur. Boksieri i ekipit të Vllaznisë Nelson Hysa ka marrë një plumb në trup dhe është dërgua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.729Z

Plagoset me armë zjarri boksieri i Vllaznisë, Nelson Hysa

Një plagosje me armë zjarri është shënuar ditën e sotme në Shkodër. Burime  nga policia lokale bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në vendin e qujatur ura Dervish Beg ku ka mbetur i plagosur boksieri i ekipit të Vllaznisë Nelson Bega, pasi është qëlluar me armë zjarri nga dy person

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.731Z

10 herë kampion boksi, ky është boksieri që u plagos me armë në Shkodër

Ndaj boksierit të Vllaznisë Nelson Hysa, është kryer një atentat ku boksieri ka mbetur i plagosur me dy plumba. Ngjarja e rëndë ka ndodhur tek Dervishbeg në qytetin e Shkodrës ku dy persona me motor kanë qëlluar me armë zjarri ndaj boksierit. Burime pranë boksierit bëjnë me dije se Hy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.985Z

Plagosi boksierin në Shkodër, arrestohet në Mal të Zi

Boksieri i Vllaznisë, që mbeti i plagosur, Nelson Hysa Autori i plagosjes së boksierit Nelson Hysa në Shkodër rreth një muaj e gjysmë më parë, është arrestuar në Mal të Zi dhe është depërtuar në Shqipëri ditën e djeshme. Në pranga ka rënë shtetasi Kolë Progni, 25 vjeç, lindur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.984Z

Dy muaj pas atentatit, arrestohet autori i plagosjes së boksierit të Vllaznisë

Arrestohet Kolë Progni, autori i plagosjes së boksierit të Vllaznisë, Nelson Hysa. 25 vjeçari, lindur në Salcë fshihej në Mal të Zi. Si rezultat  i  punës,  shkëmbimit të informacioneve dhe bashkëpunimit mes Policisë së Shkodrës, Interpol Tirana dhe  Autoriteteve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.731Z

Identifikohet autori i plagosjes së boksierit të Vllaznisë

Identifikohet autori i dyshuar për plagosjen me armë zjarri të boksierit të Vllaznisë, Nelson Hysa. Blutë kanë shpallur në kërkim dhe po punojnë për kapjen e shtetasit V.K , 21 vjeç, banues në Shkodër. Ngjarja u regjistrua rreth orës 14:30 të së premtes, 6 maj 2017, në vendin e qua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.731Z

Plagosja e boksierit të Vllaznisë, policia identifikon autorin

Policia identifikon autorin e dyshuar të plagosjes me armë zjarri të boksierit të Vllaznisë, Nelson Hysa, 33 vjeç dhe e shpall atë në kërkim. Bëhet fjalë për ngjarjen e ndodhur një ditë më parë në vendin e quajtur “Ura Dervishbeg”, Shkodër. Rreth orës 14:30 të së sht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama