Rezultate te kerkimit per termin: +Nenen

Meta: total 1000 / total_found 1065 / time 0.000 / keyword[0] nenen / docs[0] 1065 / hits[0] 1374 /
Deshmia e burrit Vrava gruan se prishi kursimet
  • 2015-01-23

Deshmia e burrit Vrava gruan se prishi kursimet

e Enjte 22 Janar 20151300 pm p classwp-caption-textAutori i krimit Arben Muho dje ne GjykateSSSAbrASSUPDATE- Nuk mund te me coni serish ne burg Duhet te kujdesem une per femijet tani qe mbeten pa nene brbrKeshtu eshte shprehur dje para trupit gjykues Arben Muho i cili dhunoi

Femijeria e trazuar e vellezerve Kouachi u rriten ne jetimore
  • 2015-01-21

Femijeria e trazuar e vellezerve Kouachi u rriten ne jetimore

e Marte 20 Janar 20151000 am p classwp-caption-textCherif dhe Said KouachiSSSAbrASSDy vellezerit qe sulmuan revisten Charlie Hebdo kane kaluar nje femijeri te trazuar kane gjetur nenen e tyre te vetevrare ne shtepi kur ishin vetem 10 dhe 12 vjec dhe me pas kane jetuar ne jetimor

Magjia topitese e lajmit te keq
  • 2015-01-13

Magjia topitese e lajmit te keq

e Marte 13 Janar 20151148 am AGRON GJEKMARKAJbrbr  Lajmet e shumta kryesisht te keqijat qe pertypim cdo dite na e shperqendrojne vemendjen nga hallet tona te perditshme Ritmi frenetik me te cilin ato na sulmojne eshte marramendes Mesazhi qe ato percjellin relativizon ambicien

Perdhunohet e mitura ne Korce eshte 7 muajshe shtatzene Zhduket 19-vjecari
  • 2015-01-07

Perdhunohet e mitura ne Korce eshte 7 muajshe shtatzene Zhduket 19-vjecari

Korce 6 janar 2015 NOAal- Nje djale i moshes 19 vjecare eshte shpallur ne kerkim per abuzimin seksual ndaj nje te miture me pasoje shtatzenine e sajbr br Policia e Korces nisi procedimin penal dhe po punon per kapjen e 19 vjecarit EH nga fshati Gjonomadh i Korces dhe aktualisht me banim ne Lacbr

No Pic available
  • 2015-01-02

Beqaj ne Elbasan viziton spitalin onkologjik dhe urgjencen

brbrEdhe ne Elbasan femija i pare eshte djale i cili erdhi ne jete ne oren 0145 I pari qe ka uruar nenen nga afer ka qene vete ministri i shendetesise Ilir Beqaj Ne diten e pare te vitit 2015 Ministri i Shendetesise Ilir Beqaj ka zgjedhur te vizitoje Elbasanin per te are e nga afer gjendjen e spital

Vdes ne aksident djali i ish-zvministrit Peka Me iku drita e syve Policia arreston vajzen e dehur
  • 2014-12-31

Vdes ne aksident djali i ish-zvministrit Peka Me iku drita e syve Policia arreston vajzen e dehur

e Marte 30 Dhjetor 20140917 am p classwp-caption-textMjetet e perfshira ne aksident ne aksin ku po kryehen punime ne UnazeSSSAbrASSUPDATE-  Policia njoftoi sot arrestimin e Uarda otes e akuzuar per perplasjen me pasoje vdekjen e djalit te ish zvministrit te Brendshem Avenir P

INTERVISTA E PLOTE Bashkeshortja e Kryeministrit Linda Rama Djalin e quajtem Zaho si Zaho Koka qe luftoi per liri dhe dha jeten per dashuri
  • 2014-12-30

INTERVISTA E PLOTE Bashkeshortja e Kryeministrit Linda Rama Djalin e quajtem Zaho si Zaho Koka qe luftoi per liri dhe dha jeten per dashuri

e Marte 30 Dhjetor 20140804 am p classwp-caption-textLinda dhe Edi RamaSSSAbrASSshte gruaja e Edit dhe jo e Kryeministrit Keshtu e quan veten Linda Rama teksa pas 4 vitesh nga dalja e fundit ne ekran si e intervistuar u rikthye dje ne emisionin 8220E diell8221 ne Top Channel Per