Rezultate te kerkimit per termin: +Nenet

Meta: total 1000 / total_found 6938 / time 0.003 / keyword[0] nenet / docs[0] 6938 / hits[0] 9106 /
Qëllon me armë te Thesari, qytetarët spiunojnë në polici 48-vjeçarin
  • 2019-04-09

Qëllon me armë te Thesari, qytetarët spiunojnë në polici 48-vjeçarin

Një 48-vjeçar aventurier është arrestuar në Tiranë, pasi ka thyer masën e sigurisë arrest shtëpie, duke dalë i armatosur në rrugët e kryeqytetit. Shtetasi A.I. është ndaluar nga policia pas denoncimit të një qytetari në sallën operative. Telefonuesi ka thënë se në rrugën e reze

Prokuroria kërkon sekuestrimin e Santa Quaranta-s dhe pronave të tjera të Balilit në Sarandë
  • 2019-04-05

Prokuroria kërkon sekuestrimin e Santa Quaranta-s dhe pronave të tjera të Balilit në Sarandë

Prokuroria për Krime të Rënda kërkoi sot konfiskim të pasurive të Klement Balilit. Përmes një njoftimi zyrtar, organi i akuzës i është drejtuar përmes një kërkese Gjykatës së Shkallës së Parë për Krime të Rënda për sekuestrimin e pasurisë së Balilit i vënë nën akuzë pë

Vrasja e Nardit të bujtinave, arrestohen 3 bashkëpunëtorët por jo autori (EMRAT)
  • 2019-03-25

Vrasja e Nardit të bujtinave, arrestohen 3 bashkëpunëtorët por jo autori (EMRAT)

Policia e Shkodrës ka mbërritur në gjurmët e autorit të vrasjes së Ferdinand Polisë. 35-vjeçari, i njohur si pronar i bujtinës Polia në Theth, njëherësh administrator në Agjensinë e Zonave të Mbrojtura në Shkodër  u ekzekutua me armë pasditen e 20 marsit, sapo kishte dalë nga nj

Po largohej nga Rinasi, arrestohet kunati i indianëve mashtrues
  • 2019-03-22

Po largohej nga Rinasi, arrestohet kunati i indianëve mashtrues

Policia ka arrestuar një shtetas indian  të shpallur në kërkim nga shteti i Indisë, i cili është kunati i dy vëllezërve indianë, Nitin dhe Chetan Sandesara janë shpallur në kërkim nga shteti i tyre me akuzën e pastrimit të parave. Interpol Tirana në bashkëpunim me shërbimet e Poli

Atentat pronarit të furrës së bukës, pranga 26-vjeçarit në Kavajë
  • 2019-03-15

Atentat pronarit të furrës së bukës, pranga 26-vjeçarit në Kavajë

Një person ka mbetur i plagosur në Kavajës, pasi një konflikt pronësie ka degjeneruar deri në përdorimin e armëve. Mësohet se një 26 vjeçar me inicialet S.T. ka qëlluar me armë në drejtim të pronarit të një furre buke. Rreth orës 05:15 të mëngjesit të së premtes, në qytetin e

E shkuara e errët e vëllezërve me pasuri nga aktiviteti kriminal
  • 2019-03-07

E shkuara e errët e vëllezërve me pasuri nga aktiviteti kriminal

Armando Gorezi Dy vëllezërit, Armando dhe Alket Gorezi, 44 dhe 47 vjeç nga Tirana, të cilëve iu sekuestruan sot 9 apartamente , 2 dyqane dhe një garazh, në vlerën e 2.2 milion eurove, nuk janë të panjohur për policinë shqiptare dhe atë italiane Armand Gorezi është arrestuar më 2015 n

No Pic available
  • 2019-03-05

Dalin detaje, killeri polak i kapur  në Kakavijë ka vrarë një shqiptar në Greqi

Mbrëmjen e sotme një shtetas polak me identitet të rremë u arrestua në Kakavijë dhe dyshimet e para ishin se kishim të bënim me një vrasës me pagesë që kërkohej nga Interpoli për disa ngjarje kriminale në Greqi. Të tjera detaje janë zbardhur tashmë për personin me inicialet D.K, i