Rezultate te kerkimit per termin: +Nenkryetari

Total: 2870
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.650Z

Nenkryetari Shehu shprehet i kenaqur

Perfaqesuesit e Partise Demokrate te Re shprehen te kenaqur nga posti i zevendeskryeministrit qe kryetari i qeverise, Berisha, iu ka ofruar ne kabinetin e tij. Keshtu, nenkryetari i kesaj partie, Tritan Shehu, ne nje prononcim per "Koha Jone", thekson se ky post i ri ka ardhur pas negociatave te vaz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.407Z

Kosove, nderron jete nenkryetari i LDK-se

Ka nderruar jete sot, pas nje semundjeje te gjate, nenkryetari i Lidhjes Demokratike te Kosoves, Fadil Ferati. Lajmin e bejne te ditur mediat kosovare, sipas te cilave Ferati, i zgjedhur ne zgjedhjet lokale kryetar i komunes se Istogut, vdiq ne nje spital ne Gjermani. Gjithe stafi i LDK-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.107Z

Nenkryetari i Parlamentit Evropian kerkon doreheqjen e Gruevskit

Transmetuar me 12052015 - 2348 Nenkryetari i Parlamentit Evropian Alexander Graf Lambsdorff Nenkryetari i Parlamentit Evropian Alexander Graf Lambsdorff i ka kerkuar kryeministrit Nikolla Gruevski qe te jape doreheqjen nga posti qe mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.428Z

Nenkryetari i Parlamentit nderon deshmoret ne Gjirokaster

Ceremonia Tavos As me aleatet e mazhorances as me ish-aleatet e opozites Nenkryetari i Parlamentit deputeti i LSI-se Vangjel Tavo dhe perfaqesues te deges se LSI-se ne Gjirokaster ne kuadrin e 67-vjetorit te Dites se lirimit zhvilluan dje homazhe ne Varrezat e Deshmoreve te Rrethit te Gjirokastres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.187Z

Kosove, jep doreheqjen nenkryetari i LDD-se

Nenkryetari i Lidhjes Demokratike te Dardanise, Berim Ramosaj, dha doreheqjen nga funksioni, per shkak te iniciatives per bashkimin e LDK-se dhe LDD-se. "Doreheqja ime le te jete motiv shtese dhe inkurajim per te gjithe anetaret dhe simpatizantet e LDD-se per te promovuar dhe zhvillu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.960Z

Kosove, nenkryetari i AKR-se bashkohet me LDK

Ish-nenkryetari i AKR-se, Arsim Rexhepi i eshte bashkuar sot partise LDK, duke u bere keshtu anetar i grupit parlamentar te saj. Lajmin e bejne te ditur mediat kosovare, sipas te cilave Rexhepi deklaroi se ndihet i zhgenjyer nga zhvillimet brenda AKR-se dhe se eshte bashkuar me LDK-ne pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.326Z

Nenkryetari i Komunes Shale te Dukagjinit pershkruan gjendjen

Nenkryetari i Komunes Shale te Dukagjinit Pal Shutani i tha Zerit te Amerikes se gjendja ne 11 fshatrat e komunes se tij eshte shume e renduar nga moti i keq dhe 5 mije banoret e saj jane teresisht te bllokuar nga bora. Zoti Shutani tha se banoret kane nevoje per ushqime artikuj mjekesore dhe kane m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama