Rezultate te kerkimit per termin: +Nente

Total: 2601
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.713Z

Jemen, vriten te nente turistet e huaj

Te nente te huajt e rrembyer dje ne Jemen jane gjetur te vdekur, bejne te ditur mediat jemenase. “Burime prane forcave te sigurise kane deklaruar se trupat e pajete te 9 te huajve te rrembyer jane gjetur sot ne Akuan”, shkruajne mediat ne edicionin e tyre on line. Edhe e perj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.617Z

Zbulohet planeti i nente

brbrNuk e kane pare por pretendojne te kene prova te forta se ne sistemin tone diellor ekziston edhe nje planet i nente Astronomet amerikane Michael Brown dhe Konstantin Batygin te Institutit kalifornian te Teknologjise i kane publikuar informacionet e tyre ne revisten Astronomical Journal Sipas ty

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.917Z

Beograd Denohen nente shqiptare per krime lufte

Ne Beograd nje gjykate per krime lufte denoi sot nente shqiptare nga rajoni i Lugines se Presheves me gjithsejte 101 vjet heqje lirie nen akuzat per krime kunder civileve serbe pas qershorit te vitit 1999. Te nentet akuzohen se si pjesetare te  ish-Ushtrise lirimtare te Kosoves jane pergjegjes pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.586Z

Oscar, nente kandidatura per Avatar

“Avatar” i James Cameron dhe “The Hurt Locker” i Kathryn Bigelow kane marre nga nente nominime per cmimin “Oscar”, qe do te zhvillohet me 7 mars ne Los Angeles. Do te shihet pra nje sfide e drejtperdrejte mes Cameron dhe ish-bashkeshortes se tij, Bige

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.650Z

Brenda dy oreve nente termete ne rajonin e Durresit

Me te frikesuarit ishin djemte. Ata dhe braktisen te paret godinen e shkolles. Pas tyre vajzat. Njeri pas tjetrit, ne shume shkolla nxenesit lane mesimin. Fillimisht ne ato nente vjecaret dhe me pas ne shkollat e mesme.  Nuk raportohen deme, por dy nga nente termetet qe u rregjistruan mengjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.697Z

Superliga kalendari i javes se nente

Java e 9-te e Superliges do te ngreje siparin kete te shtune ku sfida me e spikatur e dites se saj te pare eshte ajo mes Vllaznise dhe Flamurtarit. Skuadra shkodrane kthehet ne tempullin e saj Loro Borici pasi ka ulur ne pankine Mirel Josen. Trajneri i ri do te kerkoje te debutoje me nje fitore perb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.130Z

Kosova kthen ne Shqiperi nente femije pa dokumente

Nente femije jane deportuar nga Kosova ne Shqiperi per shkak se nuk kane pasur me vete dokumente identifikimi, edhe pse ne rastin konkret ata pretendohet te kane qene te shoqeruar nga prinderit. Burime te policise se Kukesit bejne te ditur se pala e Shqiperise ne doganen e Morinit ka mar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama