Rezultate te kerkimit per termin: +Nepermjet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.940Z

Martesat nepermjet internetit me jetegjata

pp pSipas nje hulumtimi me te ri te bere ne SHBA nje e treta e martesave pas vitit 2005 jane rezultat i lidhjeve te cilat jane filluar nepermjet internetit Madje 50 e lidhjeve te tyre jane filluar me njohjen nepermjet faqeve te specializuara per te vetmuaritp pNe kete hulumtim jane pyetur me shume

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.762Z

Itali leksionet seksuale nepermjet rrjetit

Rome 26 Shtator NOA - Shoqeria italiane e Gjinekologjise Sigo ka realizuar nje sherbim te ri i cili ka te beje me dhenien e leksioneve seksuale ne rrjetin e internetit. Iniciativa e marre me rastin e dites boterore te kontracepsionit do te celebrohet diten e neserme ne te gjithe boten. Motivi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.370Z

Kercenohet nepermjet Facebook nje adoleshente ne Tirane

Tirane 11 nentor 2016 NOAal- Nje adoleshente ne Tirane e ka gjetur veten te kercenuar nepermjet rrjetit social Facebookbr br DL 16 vjece me banim ne zonen e Kamzes ka bere denoncim ne komisariatin nr5 duke thene se nje person nga nje adrese ne Facebook nepermjet rrjetit social i dergon mesazhe ker

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.108Z

Berisha-Sarmi Transfertat e parave nepermjet postes

Kryeministri Sali Berisha priti dje drejtorin e Pergjithshem te Postes Italiane z. Massimo Sarmi. Ky i fundit i shprehu Kryeministrit Berisha pergezimet per sukseset e arritura nga Posta Shqiptare dhe e njohu ate me nje tjeter sherbim ambicioz sic eshte kryerja me kosto te ulet e transfertave te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.091Z

Posta sherbime nepermjet telefonise celulare

Sistemi postar ne vendin tone do te sjelle te tjera sherbime te reja, dhe kjo fale marreveshjes se firmosur dje me shtetin fqinje Italine. Ne nje takim te kryeministrit Berisha me nje delegacion te Postes Italiane, te kryesuar nga Drejtori ekzekutiv i saj Massimo Sarmi u pohua se sherbimi postar tas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.076Z

Arrestohen 4 persona per vjedhje nepermjet kartave bankare

Jane arrestuar kater persona te dyshuar per vjedhje me ane te bankomateve te flasifikuara. Policia e Shtetit ka bere te ditur se arrestimet jane bere te mundura nepermjet operacionit Skimmer 2. Te arrestuarit jane Agim Sulo Ergun Sulejmani Mylaim Potoko dhe Seladin Krasniqi. Sulo eshte nga Elbasani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.266Z

Basha: Trafiku nepermjet detit, zero

Shqiperia eshte hequr nga lista e vendeve ne vezhgim, per sa i takon trafikut te qenieve njerezore. Kete ka theksuar ministri i Brendshem, Lulzim Basha ne ministerialin e organizuar ne Bruksel nga Bashkimi Europian, me teme "Drejt nje veprimi global kunder trafikimit te qenieve njerezore". Gjate fja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama