Rezultate te kerkimit per termin: +Neres

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] neres / docs[0] 6 / hits[0] 7 /
Juventusi ndalet nga Ajaksi, Barça fiton me një autogol (Video)
  • 2019-04-11

Juventusi ndalet nga Ajaksi, Barça fiton me një autogol (Video)

Pasi befasuan Realin e Madridit, duke e eliminuar nga Championsi, të rinjtë e talentuar të Ajaxit i kanë dhënë një leksion futbolli edhe Juventusit, mbrëmjen e sotme në Johan Cruiff Arena të Amsterdamit. Të besuarit e trajnerit Ten Hag dominuan takimin për pjesën më të madhe të 90-mi

Ajax spektakolar, Reali eliminohet me turp. Tottenham fiton sërish!
  • 2019-03-06

Ajax spektakolar, Reali eliminohet me turp. Tottenham fiton sërish!

Ajaxi i Amsterdamit kthehet ai i kohëve të arta. Harkëtarët pushtuan Santiago Bernabeun duke dhuruar spektakël dhe duke fituar me rezultatin e thellë 1-4 ndaj Realit të Madridit. Kampionët në fuqi të Europës mbetën jashtë Championsit që në fazën e 1/8-ave duke dorëzuar trofeun në m

Ajaksi kualifikohet, Plzen-i bën surprizën në Moskë
  • 2018-11-27

Ajaksi kualifikohet, Plzen-i bën surprizën në Moskë

Ajax ka siguruar kualifikimin për në fazën e nokautit pas fitores 2-0 ndaj AEK Athens. Holandezët treguan superioritetin e tyre në kryeqytetin grek dhe tani mund të fërkojnë duart për shortin e fazës së nokautit. Pas një situate të tensionuar në shkallët e stadiumit, ku tifozët grek

A ja bën Sabriu kafen Neres?
  • 2015-05-30

A ja bën Sabriu kafen Neres?

Sabri Fejzulluahu është I njohur e I dashur për publikun e gjërë. Ndër vite ka sjellur një mori hitesh, këngësh të veçanta që kanë mbetur në kujtesë. Këngëtari, që I ka kaluar të 70-tat, ende ësht&e

No Pic available
  • 2011-09-15

Retro/Press: Shqiperia ka armiq Halldupet, po me te teperit i ka ne gji te saj

Skendo Frasheri Me duket ndonje here qe do vie nje fuqi nga qielli t’u qaset Shqitarevet, t’i lukundin e tu threes: “Zgjohuni nga gjumi! Jinni buze varit! Gjer kur rober. Gher kur si kafshe? Eshte çudi, Shqipetaret nene zgjedhe te Turqve!”. Ore vellezer, ore shpirtra, ore burra, ne jemi

No Pic available
  • 2009-06-13

Roboti, tani pergatit dhe sherben petulla

Lajme te mire per te gjitha amvisat dhe nenat qe pertojne te gatuajne kur femijet u kerkojne petulla per mengjes ose pasdite. Edhe pse deri tani kemi qene deshmitare te roboteve te cilet vallezojne apo aktrojne neper shfaqje, si dhe te tilleve qe pastrojne shtepine e oborrin, roboti i ri japonez i c