Rezultate te kerkimit per termin: +Nerzve

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.335Z

Deklarat e NAAC pr kapjen e shqiptarve n SHBA

Kshilli Amerikan i Kombit Shqiptar (NAAC) ka dnuar me forc sulmin e planifikuar mbi bazn ushtarake Fort Dix nga nj grup njerzish q u raportua se po planifikonin nj sulm terrorist mbi kt baz. Gjithashtu prgzojm dhe autoritetet e forcave ligjore pr intuitn e vet kundr komplotuesve duke parandaluar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama