Rezultate te kerkimit per termin: +Nesr

Total: 216
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.865Z

Sot n grev; nesr as at sdo ta kemi

Grevat e shumta q kan prfshir vendin ton dhe krkesat pr rritje t rrogave dhe uljen e moshs s pensioneve, aktualisht pavarsisht se duken si problematike, mund edhe tu gjendet ndonj zgjidhje. Ka nj qeveri q mir apo keq mund t ofroj dika, ka njerz t punsuar t cilve ju paguhen detyrimet e sigurimet shoq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.063Z

Ministri Fratini nesr n Tiran

Tiran (start)- Ministri i Jashtm italian Franko Fratini pritet t mbrrij gjat t hns pr nj vizit n vendin ton. Shefi i diplomacis italiane, fillimisht do t ket nj takim me ministrin shqiptar t Punve t Jashtme, Lulzim Basha. Gjat vizits, Fratini do t jet i pranishm edhe n Konferencn e Ambasadorve, q do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.488Z

Nesër Asamblea e PS, diskutohet edhe bojkoti

Nesr do t mblidhet Asambleja Kombtare e Partis Socialiste. Nj dit m par kryesocialisti Rama ka deklaruar se n mbledhjen e s diels do t bj publike fakte q dshmojn shkeljet dhe abuzimet e qeveris t cilat solln prmbytjet n Qarkun e Shkodrs. Kto t dhna t pakontestueshme sipas Rams, vrtetojn se KESH dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.074Z

Raporti Chountis: Vizat nuk kanë lidhje me situatën politike Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/player.swf','mpl

Parlamenti Europian diskuton nesr raportin e eurodeputetit Nikolaos Kuntis mbi integrimin europian t Shqipris dhe heqjen e vizave. TV Klan zbulon se n raport thuhet se liberalizimi i vizave nuk kushtzohet me situatn politike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.635Z

Ministri Shala viziton Shkupin

Ministri i Ekonomis dhe i Financave, Ahmet Shala, nesr qndron pr nj vizit zyrtare n Shkup, me ftes t homologut nga ky vend, Fatmir Besimi. Ministrat Shala dhe Besimi, me kt rast, do t nnshkruajn Marrveshjen pr Bashkpunim Ekonomik ndrmjet dy vendeve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.660Z

LMN: Rama të heqë dorë nga bashkia. Bello: Të përballet me Berishën

Deputeti socialist i perfshire ne Levizjen per Mendimin Ndryshe, Marko Bello thote se do te ishte me mire qe Edi Rama te mos rikandidonte per Bashkine e Tiranes per here te katert. Marko Bello mendon se kryesocialisti Edi Rama me mire te fokusohet ne drejtimin e partise dhe pergatitjen e tij si krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.301Z

Greqi, sindikatat bllokojnë bursën e Athinës

Planet e qeveris greke pr uljen e borxhit publik kaq militant t PAME, sindikata kryesore komuniste greke t protestoj duke bllokuar bursn e Athins. Prfaqsuesit e sindikats, than se bllokada do t vazhdoj gjat gjith dits. Pritet q nesr Greqia t prfshihet nga nj grev e prgjithshme q do t zgjas 24 or.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama