Rezultate te kerkimit per termin: +Nes

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.616Z

Moti nesër

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës nesër do të ulen temperaturat në krahasim me sot, por nuk ka parashikuar reshje atmosferike mbi Kosovë. Sipas këtij Instituti, fushat anticiklonike të stacionuar ditë më parë në Ballkan vazhdo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.797Z

Nesër protestohet

"Protesta do të mbahet nesër (të premtën) me fillim nga ora 12.00 dhe qytetarët e tubuar do të nisen nga objekti qendror i KEK-ut në drejtim të Sheshit Zahir Pajaziti, me vazhdim te objekti i Qeverisë", kanë njoftuar  Grupi i Qytetar&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.009Z

Nesër shi

Nesër është paraparë që në territorin e Kosovës të ketë reshje të vogla të shiut. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës (IHK), nesër parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me kushte për reshje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.303Z

Getoar Selimi nesër mbush... (Foto)

Reperi i njohur kosovar Getoar Selimi i njohur si Ghetto Geasy për publikun shqiptar nesër feston ditëlindjen. Sot ka postuar një fotografi në Instagram ku ka paralajmëruar koncertin e tij të radhës nesër më 3 Korrik. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.775Z

Opozita nesër mban takim mobilizues

Subjektet opozitare kanë planifikuar për nesër një tubim që e kanë cilësuar si mobilizues me strukturat e veta. “Nesër, më 16 janar, në ora 13:00, subjektet opozitare mbajnë tubim mobilizues me struktura. Tubimi mbahet në Sallën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.823Z

Specialja nesër në Kushtetuese

Opozita do të dërgoj nesër në Gjykatën Kushtetuese lëndë që konteston vendimi e Kuvendit për themelimin e Gjykatën Kushtetuese. Këtë e ka konfirmuar për KosovaPress, deputetja e Vetëvendosjes Albulena Haxhiu e cila tha se nesë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.632Z

Vucinic nesër i Arsenalit!

Sipas mediave italiane, Arsenali dhe Juventusi nesër pritet të zyrtarizojnë marrëveshjen për huazimin e sulmuesit malazez, Mirko Vucinic. Agjenti i Vucinic, Alessandro Lucci është në Londër aktualisht ndërsa nesër pritet takimi me drejtuesit e A

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama