Rezultate te kerkimit per termin: +Nese +Piramida

Meta: total 171 / total_found 171 / time 0.001 / keyword[0] nese / docs[0] 52271 / hits[0] 81471 / keyword[1] piramida / docs[1] 1820 / hits[1] 2803 /
Mafiozi Armando Duka, njeriu me puro, policia dhe rrugaçët e Korçës
  • 2016-10-31

Mafiozi Armando Duka, njeriu me puro, policia dhe rrugaçët e Korçës

Nga Erjon Braçe U perserit serish! Por sot jam edhe me i deshperuar se me pare; Nuk ka shprese- kjo eshte arsyeja. Publikimi i nje raporti hetimi te UEFA-s mbi paracaktimin e rezultateve sportive te ndeshjeve te futbollit, ne kampionatin shqiptar, ne Champions e Europa League, here per perfitime

Rama Qeveria e kaluar u uli rrogat policeve rritja jone reale
  • 2016-10-12

Rama Qeveria e kaluar u uli rrogat policeve rritja jone reale

Transmetuar me 12102016 - 1048 Lajme te lidhuraTahiri Nga janari i 2017 rriten pagat per policet Tirane 12 tetor 2016 NOAal- Kryeministri Edi Rama thote se Policia e Shtetit tre vite me pare ishte nje nga institucionet me te pabesuesh

Rama U rrisim pagat policeve Basha I tradhtove per pazaret me krimin
  • 2016-10-12

Rama U rrisim pagat policeve Basha I tradhtove per pazaret me krimin

Transmetuar me 12102016 - 1048 Lajme te lidhuraTahiri Nga janari i 2017 rriten pagat per policet Tirane 12 tetor 2016 NOAal- Kryeministri Edi Rama thote se Policia e Shtetit tre vite me pare ishte nje nga institucionet me te pabesuesh

20 shtëpitë më të pazakonta në botë (FOTO)
  • 2016-09-04

20 shtëpitë më të pazakonta në botë (FOTO)

1.Shtëpia Nautilus  A jo u projektua nga arkitekti maksikan Javier Senosiain dhe gjendet në periferi të Meksikës. Shtëpia Nautilus është një shembull i madh i Bio-Arkitekturës. 2.Shtëpia fuçi Ajo ndodhet në Grand Marais, Miçigan. Kjo shtëpi është bërë nga dy fuçi: ajo shtatlar

I vuri zjarrin vetes te Piramida pas debateve me gruan vdes ne spital
  • 2016-06-29

I vuri zjarrin vetes te Piramida pas debateve me gruan vdes ne spital

Tirane 29 qershor 2016 NOAal- Nuk mundi tu mbijetoje dot plageve te marra si pasoje e djegies me benzine por nderroi jete ne spital 59- vjecari Ded Lekabr br Ai gjeti vdekjen ne spitalin Nene Tereza ne Tirane ku ndodhej i shtruar prej oreve te para te mesnates duke u gdhire e marte pasi i vuri fla

No Pic available
  • 2016-06-22

Fëmija si krehje flokësh!

Nga Arian Galdini Ajo furi duarsh te rritura qe godisnin 3 vjecarin e pambrojtur qe dridhej si zogth, jane pamja me perfaqesuese e perditesise dhe historise sone si vend e shoqeri. Ata, te rriturit tane, te fuqishmit tane, ‘te kauprit’ tane, nuk kane as kohe, as nerva e as nevoje te kujd

Arrestohen hajdutet e telefonave ne Tirane ja vjedhjet e tyre
  • 2016-06-02

Arrestohen hajdutet e telefonave ne Tirane ja vjedhjet e tyre

Tirane 1 qershor 2016 NOAal - Dy persona jane arrestuar nga blute e kryeqytetit pasi akuzohen per nje seri vjedhjesh Mesohet se ne pranga jane vene Lutfi Marku 34 vjec dhe Urim Gjoka 38 vjec te dy banues ne Tiranebr br Arrestimi i tyre u be ne kuader te operacionit Aparati 2016 pasi dyshohet se