Rezultate te kerkimit per termin: +Nese +Piramida

Meta: total 155 / total_found 155 / time 0.001 / keyword[0] nese / docs[0] 39157 / hits[0] 63881 / keyword[1] piramida / docs[1] 1526 / hits[1] 2372 /
Nje beteje e re diplomatike
  • 2014-10-18

Nje beteje e re diplomatike

Transmetuar me 18102014 - 1455 Marredheniet diplomatike mes dy vendeve jane rikthyer ne kohen e ftohte ne gjendjen e aq komentuar prej prozes se Kadarese te novela Krushqit jane te ngrire Qeveria dhe gjithe piramida hierarkike e Serbise zyrtare u eshte rikt

PD Rama mburoje e falsifikatores ministria fsheh raportin me shkeljet e universiteteve
  • 2014-08-16

PD Rama mburoje e falsifikatores ministria fsheh raportin me shkeljet e universiteteve

Transmetuar me 16082014 - 1259 Genc Pollo PUBLICITET Tirane 16 gusht 2014 NOAal- Deputeti demokrat Genc Pollo deklaroi se Kryeministri Edi Rama mbron falsifikatoren ne Ministrine e Arsimitbr br Ai tha se nderkohe qe ata qe sh

Ekspozita 'Koekzistencë'  mesazhbashkues për popujt e mesdheut
  • 2014-08-13

Ekspozita 'Koekzistencë'  mesazhbashkues për popujt e mesdheut

Të tjera rreth shkrimit FOTO VIDEO TIRANE - Ekspozita e Artit “Koekzistencë”, e vendosur tek Piramida, vazhdon të ketë një numër të konsiderueshëm vizitorësh. Mesatarish, paraqiten rreth 400 vizitorë,

E keqja e heronjve të gjallë
  • 2014-04-07

E keqja e heronjve të gjallë

Nga Marenglen Rexhaj Shume ngjarje me bejne te mendoj qe shqiptaret kane mesuar shume mire te jene viktima dhe duket sikur ka filluar t’u pelqeje ky rol, ndoshta kane degjuar se rruga per te te qene nje hero shpesh kalon nga te qenit viktime. Vetem roli i fajtorit eshte i lire dhe si duket

Pse PD Pse tani
  • 2014-03-21

Pse PD Pse tani

Transmetuar me 20032014 - 0316 Nga Mesila Dodabr br Qysh kur prononcimet e mia publike diferencoheshin jo pak prej zerit zyrtar te Partise sime jamndeshur me qindra pyetje e qendrime mosbesuese qe me vijne here drejtperdrejt e here terthoraziPse tani Pse

Majko Prishmerite per Edi Ramen kane qene jashtezakonisht te larta
  • 2014-03-07

Majko Prishmerite per Edi Ramen kane qene jashtezakonisht te larta

Transmetuar me 07032014 - 0143 Pandeli Majko Ish kryeministri Pandeli Majko ne nje interviste mbi zhvillimet e fundit ne vend flet per dy vizitat e rendesishme te Napolitanos dhe Fyles raportin qe ai mendon se kane senatoret e PS me q

No Pic available
  • 2013-11-04

Tiranë, çamët, Papuliasit: Luajrolin e pajtuesit, mbaj fjalën e dhënë

TIRANË - Për më shumë se 30 minuta, (ora 10:00- 10:40) shoqata "Çamëria" zhvilloi një proteste para Piramidës, pak metra larg Presidencës, ku presidenti grek Papulias u prit me një ceremoni zyrtare nga presidenti Nishani.Ata i kërkoj