Rezultate te kerkimit per termin: +Nese

Meta: total 1000 / total_found 52357 / time 0.021 / keyword[0] nese / docs[0] 52357 / hits[0] 81592 /
Do të futet në Parlament? Sazan Guri: Sikur me flori të ma shtronin rrugën
  • 2019-03-03

Do të futet në Parlament? Sazan Guri: Sikur me flori të ma shtronin rrugën

Djegia e mandateve të deputetëve duket se do të krijojë një opozitë të re në Parlament, me 4 prej kandidatëve në listat e LSI-së që tashmë e kanë pranuar të zëvendësojnë kolegët e tyre të dorëhequr. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka nisur punën për të plotësuar vendet bosh,

Samiti i Diasporës/ Shpërthen tenori i njohur: Sështë dasma e djalit të Ramës
  • 2019-03-02

Samiti i Diasporës/ Shpërthen tenori i njohur: Sështë dasma e djalit të Ramës

Ditën e djeshme në Tiranë nisi Samiti i II i Diasporës, organizuar nga qeveria shqiptare, ku marrin pjesë dhjetëra personalitete të njohura që kanë ngritur lartë imazhin e Shqipërisë në vende të ndryshme të botës. Por dhjetëra të ftuar të tjerë të ministrit të Diasporës, Pande

No Pic available
  • 2019-02-20

Rama përdori helm si Assadi në Siri, po më terrorizon familjen

Nëpërmjet një postimi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar policinë se po terrorizon familjen e një prej protestuesve të 16 shkurtit. Sipas Berishës, pasi e helmuan me gaz qytetarin, tashmë policia po i terrorizon familjen në mes të natës, pasi kërkon ti arrestojë. Po

Terror administratës, Braçe: Berisha tha të vërtetën! Ose punën, ose lini zyrën
  • 2019-02-13

Terror administratës, Braçe: Berisha tha të vërtetën! Ose punën, ose lini zyrën

Ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi paraditen e sotme në Facebook, terrorin që sipas tij po ushtron në zyrat e administratës në Fier, zv/kryeministri Erion Braçe, i cili është edhe deputet në këtë qark. Sipas tij, Barçe ka kërkuar nga të gjitha drejtoritë, listën e dosjeve të në

FORCA E LIGJIT APO FORCA E KRIMIT?
  • 2019-02-03

FORCA E LIGJIT APO FORCA E KRIMIT?

Nga Klodian TOMORRI Policia e shtetit i bllokon 5.2 milione euro nje qytetari ne Lezhe dhe e shpall me te madhe ne te gjitha mediat e vendit. Pa hetuar nese parate ishin te ligjshme apo jo, pa provuar se kishin burim kriminal, nxorren edhe emrin e personit qe zoteron llogarine duke e shpallur madje

Kumbaro fshin lotët e shkarkimit, argëtohet mes librave dhe fëmijëve (Foto)
  • 2019-02-03

Kumbaro fshin lotët e shkarkimit, argëtohet mes librave dhe fëmijëve (Foto)

Mirela Kumbaro e ka hedhur pas krahëve përlotjen që pësoi kur kryeministri Edi Rama vendosi ta shkarkonte pas 5 vitesh nga posti i ministres së Kulturës në mbledhjen e Asamblesë së PS në prag të festimeve për Vitin e Ri. Ish-ministrja është parë e buzëqeshur në Komisionin e Medias,

Asnjë marrëveshje mes ministres dhe pedagogëve, Shahini deklaratë në orën
  • 2019-02-01

Asnjë marrëveshje mes ministres dhe pedagogëve, Shahini deklaratë në orën

Është mbyllur pa marrëveshje diskutimi mes ministres së Arsimit Besa Shahini dhe pedagogëve të Universitetit të Tiranës. Pedagogu Mark Marku, në një prononcim për median është shprehur se nga takimi me Besa Shahinin nuk është arritur asgjë dhe se i kanë lënë afat deri në darkë