Rezultate te kerkimit per termin: +Nessuno +Escluso

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.746Z

Dhunoi gazetarin e Rai-t, arrestohet anëtari i familjes Spada (Video)

Një trupë televizive e programit të Rai 2 në Itali, “Nemo Nessuno Escluso”, gazetari Daniele Piervincenzi dhe kameramani Edoardo Anselmi, janë dhunuar rëndë në Ostia, lagje e Romës, nga Roberto Spada, anëtar i familjes mafioze Spada, i njohur për kronikat e ndryshme dhe hetime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.223Z

O Itali, o çizme e madhe, mos më përzë përsëri me shkelma

O Itali, o çizme e madhe, mos më përzë përsëri me shkelma, fraza e njohur e poetit dhe emigrantit italian, kthyer në Itali në fillim të viteve 900 Emanuel Carnevalit, ka frymëzuar artisten shqiptare Jonida Xherri për të realizuar një projekt artistik. Për Shqiponline, artistja tregon s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama