Rezultate te kerkimit per termin: +New +York +Post

Total: 837
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.187Z

New York Post: Flitet se Putin ka kancer në pankreas

New York Post botoi sot një artikull ku thuhet se që disa muaj janë përhapur thashethemet se Vladimir Putin ka kancer në pankreas. Sipas kësaj gazete, është një shpjegim pse presidenti rus është në nxitim "në lidhje me pushtimin e Ukrainës." Me sa duket Putin ka një mjek nga Gjermani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.440Z

Relaksohen në New York

Nga Express më 24 gusht 2011 në ora 08:32 Çifti Bill dhe Hillary Clinton janë relaksuar gjatë vikendit në New York, ku edhe kanë festuar 65-vjetorin e lindjes së Billit, shkruajnë mediat amerikane. Faqja gjashtë e gazetës “New York Post”, ka thënë se ata kanë kaluar dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.522Z

'New York Times' mbështet Obaman

Redaksia e gazetës amerikane, New York Times, ka vendosur që në zgjedhjet presidenciale të mbështetë presidentin aktual të SHBA-së, Barack Obaman.Në komentin e gazetës u theksua se redaksia me entuziazëm mbështet rizgjedhjen e Obamas, me vlerësimin se ai deri me tani ka dëshmuar një p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.935Z

Kidman dhe Urban blejnë shtëpi në New York

New York, 13 gusht - Aktorja e Holliwoodit, Nicole Kidman, dhe burri i saj, ylli i muzikës kaltri, Keith Urban, i kanë zgjeruar pronat e tyre të patundshmërive, pasi dyshja ka blerë një apartament të ri në New York në vlerën e 10 milionë dollarëve.Siç njofton MIA, yjet, të cilët lëvi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.080Z

"New York Times” mbështet Obamën

Redaksia e gazetës amerikane, New York Times, ka vendosur që në zgjedhjet presidenciale të mbështetë presidentin aktual të SHBA-së, Barack Obamën.Në komentin e gazetës u theksua se redaksia me entuziazëm mbështet rizgjedhjen e Obamës, me vlerësimin se ai deri me tani ka dëshmuar një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.963Z

Sulmohet faqja e internetit e 'New York Times'

Faqja e internetit të së përditshmes amerikane ‘New York Times’ nuk ka mundur të funksionojë për të dytën herë këtë muaj. Kompania e ka përshkruar këtë si një sulm të jashtëm dashakeqës. Sipas disa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.882Z

Siri, vdes reporteri i “New York Times”

Korrespondenti i “New York Times”, Anthony Shadid, dy herë fitues i çmimit prestigjioz “Pulitzer”, ndërroi jetë ndërsa po raportonte nga Siria. 43-vjeçari besohet se vuante nga azma dhe e pati të pamundur të mbërrinte në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama