Rezultate te kerkimit per termin: +New +York +Times

Total: 3474
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.919Z

Kine bllokohet New York Times

Aksesi në “New York Times” u bllokua ne Kinë ditën e premte, pasi e përditshmja amerikane publikoi një hetim mbi pasurinë e madhe të grumbulluar nga të afërm të kryeministrit Wen Jiabao. E përditshmja deklaroi se fillimisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.920Z

Kinë, bllokohet “New York Times”

Aksesi në “New York Times” u bllokua ne Kinë, pasi e përditshmja amerikane publikoi një hetim mbi pasurinë e madhe të grumbulluar nga të afërm të kryeministrit Wen Jiabao. E përditshmja deklaroi se fillimisht një sulm hakerash bllok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.930Z

Kina bllokon New York Times

Autoritetet kineze kanë bllokuar  faqen e internetit te “The New York Times”, pasi gazeta ka publikuar një raport për pasurinë e të afërmve të kryeministrit të Kinës, Ëen Jiabao.  E përditshmja amerikane ka shkruar se &ldqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.839Z

Hakersat kineze sulmojne New York Times

Hakersat kineze sulmojne New York Times E enjte 31 Janar 2013 1312 p styletext-align justify Hakersat kineze sulmojne New York TimesGazeta prestigjioze New York Times ka qene per kater muaj nen shenjestren e hakersave kineze E perditshmja amerikane ka njoftuar se ata jane infiltruar ne sist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.362Z

Letra higjienike New York Times

• Eduard ZaloshnjaArthur Sulzberger, botuesi i gazetës që Erion Braçe tundi para kamerave në podiumin e Kuvendit, dhe që Berisha e quajti letër higjienike, do kishte luajtur mendsh në qoftë se do e kishte ndjekur në televizion shkëmbimin banal të dy politikanëve shqiptar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:21.979Z

Gazeta "New York Times " feston 158 vjetorin e krijimit

Gazeta amerikane "New York Times" feston 158 vjetorin e saj të krijimit. "New York Times" është një gazetë e përditshme e themeluar në 1851 dhe publikohet ne New York të Shteteve të Bashkuara. Gazeta më e madhe metropolitane në Shtetet e Bashkuara, për vetë stilin e gazetës, për pam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.336Z

Murdok vendos: Konkurencë New York Times

Manjati i informacionit, Rupert Murdok vendosi uljen e cmimit të gazetës së tij “Wall Street Journal”, si masë për të konkuruar gjigantin “New York Times”. Tek ndryshimet e reja përfshihet ulja e çmimit me rreth 80 përqind si dhe ndryshimi i formatit të g

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama