Rezultate te kerkimit per termin: +Neymar

Meta: total 1000 / total_found 2294 / time 0.001 / keyword[0] neymar / docs[0] 2294 / hits[0] 4831 /
Instagram/ Cilët janë yjet më të pasur dhe me ndjekësit më të shumtë
  • 2019-03-15

Instagram/ Cilët janë yjet më të pasur dhe me ndjekësit më të shumtë

Futbollistët dhe yjet e uebit janë padronët. Italia gjithashtu ka bartësit e standardeve Me rrjetet sociale ju mund të fitoni shumë mirë. Shumë yje ndërkombëtarë që monitorojnë platformat e ndryshme çdo ditë janë plotësisht të vetëdijshëm për këtë, me qëllim që të rrisin nu

Bomba nga Spanja, Perez 350 milionë euro për Neymar
  • 2019-03-08

Bomba nga Spanja, Perez 350 milionë euro për Neymar

Presidenti i Realit të Madridit, Florentino Perez ka një ide të çmendur: të transferojë në Santiago Bernabeu Neymar Juniorin dhe për tia arritur këtij qëllimi është gati të shpenzojë deri 350 milionë euro. Duke qenë se Neymar nuk ka një klauzolë largimi në kontratën e tij me PSG

Ronaldo, kampion në gjakftohtësi dhe nën presion
  • 2019-03-07

Ronaldo, kampion në gjakftohtësi dhe nën presion

Gjakftohtësia është thelbësore gjatë ndeshjeve të futbollit. Lojtari më i mirë i Juventusit, Cristiano Ronaldo duket se është ‘imun’ ndaj presionit, ndërsa performancat e një kampioni tjetër të madh, Neymar, të Paris Saint-Germain, ‘po shkatërrohen’ nën pesh

Neymar: Mbappe, shumë shpejt një ndër më të mirët e historisë
  • 2019-03-04

Neymar: Mbappe, shumë shpejt një ndër më të mirët e historisë

Neymar nuk ka asnjë dyshim: Kylian Mbappe shumë shpejt do të shndërrohet në një prej lojtarëve më të mirë të historisë së futbollit. Neymar, i cili po shërohet nga një lëndim në shputën e këmbës, në një intervistë për transmetuesin brazilian Globo deklaroi: Marrëdhënia që

James Rodriguez, çelësi i Realit për të mbërritur te Neymar
  • 2019-02-27

James Rodriguez, çelësi i Realit për të mbërritur te Neymar

Në Spanjë kryefjala e momentit mbetet El Clasico, por Reali është tronditur nga një lajm bombastik që lidhet me transferimin e mundshëm të Neymar në Santiago Bernabeu. Sipas medieve spanjolle, çelësi për të sjellë në kryeqytetin Madrid sulmuesin fenomenal të PSG mund të jetë James

Neymar nostalgjik, nuk i përmban lotët për Messin (Video)
  • 2019-02-25

Neymar nostalgjik, nuk i përmban lotët për Messin (Video)

Neymar Jr ndodhet në Brazil, ku po vijon fazën e riaftësimit pas dëmtimit në shputën e këmbës. Në një intervistë për mediet vendëse ylli i PSG, ndërsa por fliste për ish-shokun e tij të skuadrës te Barcelonës, Lionel Messi, nuk i përmbajti emocionet. Argjentinasi dhe braziliani nd

Modric mposht Messin, fiton një tjetër çmim prestigjoz!
  • 2019-02-22

Modric mposht Messin, fiton një tjetër çmim prestigjoz!

Luka Modric nderohet me një tjetër çmim prestigjoz. Mesfushori kroat ka fituar garën me emra të mëdhenj si Lionel Messi, Eden Hazard e Neymar Jr, pasi është shpallur organizatori më i mirë i vitit 2018. Federata Ndërkombëtare e Historisë & Statistikave të Futbollit (IFFHS) e vlerë