Rezultate te kerkimit per termin: +Neymarin

Total: 199
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.308Z

Juventus kërkon Neymarin

Presidenti i Santosit, Luis Alvaro Ribeiro ka konfirmuar se është i interesuar për sulmuesin Neymar. Gjiganti italian thuhet të jetë në mesin e klubeve përfshirë Real Madridin, Barcelonën dhe Chelsean që kanë shprehur interesim për transferimin e 20 vjeçarit. “Juventus është një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.182Z

Alves thërret Neymarin

Mbrojtësi i djathtë i Barcelonës, Daniel Alves ka njoftuar se i ka bërë thirrje sensacionit të Santosit, Neymar t’i bashkohet atij në Nou Camp. Neymar përveç Barcelonës kërkohet edhe nga Real Madridi. “Kam biseduar me të”, tha Alves për El Mundo Deportivo. “Ai e di s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.245Z

Reali arrogant me Neymarin

Presidenti i Santosit, Luis Alvaro Ribeiro ka kritikuar sjelljen e Real Madridit në përpjekjet e tyre për transferimin e sulmuesit Neymar. Gjiganti spanjoll u mundua të josh Neymarin në Santiago Bernabeu gjatë verës e më pas konfirmoi dëshirën për blerjen e tij në janar 2012. Megjithatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.665Z

Barcelona, favorit për Neymarin

Nga Express më 11 shkurt 2011 në ora 19:34 Barcelona është favorit për transferimin e sulmuesit të Santosit, Neymar. Sipas të përditshmes spanjolle El Confidential, presidenti i gjigantit katalan Sandro Rosell është afër t’i sjellë trajnerit Pep Guardiola njërin prej talentëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.902Z

Santos lufton për ta mbajtur Neymarin

Presidenti i Santosit, Luis Alvaro de Oliveira insiston se klubi i tij po lufton që ta mbajë në ekip Neymarin deri në vitin 2014. Ai e ka pranuar se interesim për sulmuesin e ri brazilian kanë shfaqur gjigantët spanjollë Barcelona e Real Madrid. “Mundësia që Neymar të largohet nga Sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.345Z

Manchester United jep 190 milione euro per Neymarin

Manchester United eshte duke tentuar qe te transferoj yllin e Brazilit dhe Barcelones Neymarbr br GloboEsporte ne Brazil dhe ESPN shkruajne se Unitedi eshte gati qe te paguaj 190 milione euro per Neymarin te cilin do ta transferonte per sezonin 201617br br Pato ka kontrate me Barcelonen deri ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.145Z

Xavi është bossi, përzë Neymarin dhe Iniestën

Xavi Hernandez ka treguar se është bossi te Barcelona. Mesfushori i Barcelonës, Xavi Hernandez ka vendosur që ta përzë Neymarin dhe Iniestan, duke qëndruar një kat më lartë se bashkëlojtarët e tij gjatë festimit të titullit të Ligës së Kampionëve. Xavi dëshironte të ishte i vet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama