Rezultate te kerkimit per termin: +Ngri

Meta: total 981 / total_found 981 / time 0.000 / keyword[0] ngri / docs[0] 981 / hits[0] 1119 /
Hëngri dru në protestë si i infiltruar, arrestohet për dhunë ndaj policisë (EMRI)
  • 2019-04-03

Hëngri dru në protestë si i infiltruar, arrestohet për dhunë ndaj policisë (EMRI)

Një 29-vjeçar nga Elbasani, i cili u bë kryefjala e protestës së sotme të opozitës, pasi u rrah me grushta dhe shkelma nga protestuesit e PD dhe LSI, çuditërisht është arrestuar nga policia si dhunues i Uniformave Blu Sipas policisë, ka shërbyer video e publikuar nga ish-kryeministri Sa

E pabesueshme, zhytësi përfundon në gojën e balenës, por (Video)
  • 2019-03-09

E pabesueshme, zhytësi përfundon në gojën e balenës, por (Video)

Një ngjarja e pabesueshme është filmuar në Cape Town (Afrikë e Jugut). Një zhytës profesionist ka përfunduar në gojën e balenës, por për fat të mirë ka arritur të shpëtojë. Ekipi i zhytësve kishin shkuar për të dokumentuar lëvizjen e sardeleve kur zhvillimet marrin një tjetër

Ndryshime ministrash në qeveri? Manjani: Të ikë vetëm Rama!
  • 2018-12-23

Ndryshime ministrash në qeveri? Manjani: Të ikë vetëm Rama!

Zhvillimet e fundit politike në vend, që kulmuan me protestat e studentëve për pothuajse dy javë, kanë tronditur jo pak qeverinë shqiptare. Por deri tani nuk ka pasur asnjë reflektim apo modifikim, që do të thotë ndryshime dhe zëvendësime në Këshillin e Ministrave. Një nga zërat e s

No Pic available
  • 2018-11-11

Luleshtrydhet me gjilpëra, një 50-vjeçare arrestohet në Australi

Policia në Australi ka arrestuar një grua në shtetin e Queensland si pjesë e hetimit të tyre për një krizë me kontaminimin e ushqimeve, kryesisht frutave si luleshtrydhe, banane e mango brenda të cilave u gjetën gjilpëra të vogla. Shërbimi Policor i Queensland tha se gruaja 50-vjeçare

Rusi, 12 vjet burg për kanibalin që i hëngri zemrën partneres!
  • 2018-10-16

Rusi, 12 vjet burg për kanibalin që i hëngri zemrën partneres!

Ndoshta donte të imitonte Hannibal Lecter, atë që luhet nga Anthony Hopkins në “Heshtja e të pafajshmëve. “Ai që e bëri një herë këtë gjë, u përpoq të më marrë në pyetje mua. I hëngra mëlçinë me një pjatë të bukur fasulesh,” është batuta e famshme e filmi

KËMBANAT E TRARËVE NDËRSHQIPTAR
  • 2018-08-10

KËMBANAT E TRARËVE NDËRSHQIPTAR

Nga Petrit KUÇANA Nuk është e rëndësishme nëse u zgjodh apo u vet-ofrua për të kumtuar lajmin e madh; Më 1 janar nuk do ketë më kufi me Kosovën. U duk si një përsëritje që Pandeli Majko, Ministër shteti për Diasporën, i bëri deklaratës së vitit të kaluar, por kësaj here u bë

Parashikimi i maçokut, kush fiton sot në Rusi-Egjipt!
  • 2018-06-19

Parashikimi i maçokut, kush fiton sot në Rusi-Egjipt!

Pak ditë më parë, në ndeshjen hapëse maçoku Akil parashikoi se Rusia do të triumfonte përballë Arabisë Saudite. Edhe sot Akili, maçoku shurdh ka përcaktuar një tjetër fitore të Rusisë, në ndeshjen e radhës që do të luajë me Egjitin. Sot në mbrëmje, në Shën Peterburg, vendi o