Rezultate te kerkimit per termin: +Nga +Andi +Bushati

Total: 748
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.249Z

Kur të rritem dua të bëhem si Andi Bushati

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane 1./ Rrallë herë mund ta dëgjosh por nëse ta uron njeri ndjehesh i vlerësur. “Paç fatin e Andi Bushatit”! është një lloj instalacioni oral në formë bekimi që e pëshpërit komuniteti i gazetarëve veçan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.118Z

Andi Bushati: Pse po shantazhohet Rama, nga Ilir Meta?

Nga Andi Bushati Dr Flori nuk është më në këtë botë. Me një overdozë pezmi dhe dëshire për të thënë Mjaft më, ai u largua përgjithmonë. Por, refreni i njërës prej këngëve të tij të fundit, Zëmërthyer, kushtuar aleancës së turpshme të një prillit, sot është më aktua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.577Z

Andi Bushati sulmon Henri Çilin dhe minjtë e UET-së

Andi Bushati ka replikuar në distancë me Henri Çilin, ndërsa ky i fundit ka qenë në emisionin Opinion, ku ka mbrojtur reformën në arsim të Qeverisë. Çili gjithashtu kundërshtoi veprimin e students Mirela Ruko, që i hodhi salcë në kokë ministres së Arsimit, Lindita Nikolla. Ta pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.162Z

Andi Bushati: Vezët e opozitës, një autogol

Andi Bushati thotë se veprimet e opozitës ditën e djeshme, ishin një autogol për të. Sipas tij, është idiotësi të kërkosh arnimin e ligjeve pas çdo rasti dhe pastaj të bësh beteja politike për këtë gjë. Strazimiri dhe të tijët nuk e realizuan qëllimin, po ashtu sikurse edhe e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.422Z

Andi Bushati: Rama po mbrohet me banditë, kishim ftesa

Analisti Andi Bushati thotë se ndryshe nga sa pretendon kryeministri Edi Rama, ata kishin ftesa për në takimin e KKT. "Më kot kolegët e mi i tundnin ftesat e dërguara nga ministria e zhvillimit të territorit këtyre gorillave pa veshë dhe pa tru, ndërkohë që garda e republikës e fuste k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.239Z

Andi Bushati: Rama, tallje të turpshme me Gërdecin

Nga Andi Bushati Edi Rama e ka nxitur sot grupin parlamentar të hidhet në një mësymje totale ndaj kundërshtarëve të tij, duke përdorur argumentat e stërdala boje të tragjedisë së Gërdecit. Ai i pari ka evokuar, sipas shkrimeve më bajate të mediave të majta, filmin që është ende

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.687Z

Andi Bushati: Pse plehrat ia ulën kokën Ramës ?

Nga Andi Bushati Në këto tre vite, sa herë është akuzuar, qoftë nga gazetarët kritikë, qoftë nga kundërshtarët politikë, se me qeverisjen e tij po ngre një sistem të mirfilltë të grabitjes së shqiptarëve, Edi Rama e ka pasur gjithnjë të gatshme një përgjigje. Kur i thonë se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama