Rezultate te kerkimit per termin: +Nga +Mero +Baze

Meta: total 1000 / total_found 2797 / time 0.017 / keyword[0] nga / docs[0] 1257879 / hits[0] 5505849 / keyword[1] mero / docs[1] 3366 / hits[1] 5698 / keyword[2] baze / docs[2] 19812 / hits[2] 27559 /
Berisha: Një gazetar e mban peng Ramën me dosjen ku mohon të birin
  • 2019-02-06

Berisha: Një gazetar e mban peng Ramën me dosjen ku mohon të birin

Përplasja Berisha-Rama në Parlament të enjten e shkuar ishte tepër e ashpër dhe kaloi në ofendime dhe sharje me libër shtëpie, duke rikthyer përplasjen për akuzat e ish-kryeministrit se shefi aktual i qeverisë ka mohuar të birin Gregor Rama. Në Tempora Berisha ka mbrojtur veten duke th

BERISHA DUKE PRITUR NJË ARKIVOL!
  • 2018-11-23

BERISHA DUKE PRITUR NJË ARKIVOL!

Ish-kryeministri Sali Berisha Nga Mero BAZE I vetmi njeri i qartë në protestën e Unazës së Re, është Sali Berisha. Ai e di që ajo protestë nuk është popullore dhe mijëra banorë të Tiranës dhe miliona në gjithë Shqipërinë, nuk janë dakord me të. Nuk janë dakord, pasi ata kanë v

NË DORË TË BABALES!
  • 2018-05-26

NË DORË TË BABALES!

Albert Veliu (Babalja) Nga Mero BAZE Prokuroria shqiptare më në fund ka njoftuar se ka dërguar për ekspertizë jashtë Shqipërisë kasetën audio Made in Babale, tek e cila PD ka mbështetur aksionin e saj opozitar. Ky është një nga zhvillimet më të rëndësishme, pasi për herë të parë

No Pic available
  • 2018-03-13

Vasili: Rama, idiot dhe hajdut i certifikuar

Kritikat e frontit opozitar ndaj kryeministrit Edi Rama dhë mënyrës sesi qeveris kabineti i tij janë të përhershme, por kreu i Grupit të LSI, Petrit Vasili ka ashpërsuar gjuhën gjatë ditës së sotme. Duke marrë shkas nga debati për lobimin me fonde ruse të Partisë Demokratike, Vasili

No Pic available
  • 2018-02-24

Denoncimi real që po na bën Adriatik Llalla

Mero Baze Qeveria amerikane po bën kujdes të përsëris faktin se ka arsye të besoj, q ë ish Prokurori I Përgjithshëm Adriatik Llala, është I përfshirë në korrupsion në atë shkallë sa ata kanë aplikuar një ndëshkim të pashoq, që nuk është aplikuar ndaj ndonjë zyrtari të lart s

No Pic available
  • 2018-02-12

Mandati i deputetit, që po blihet në sytë e të gjithëve!

Nga Mero Baze Pas Eduard Halimit në listën e deputetëve të Partisë Demokratike në Qarkun e Beratit, po japin dorëheqje dhe dy gra, të cilave u takon mandati i tij, duke zbardhur kështu qëllimin final të këtij orteku dorëheqjesh. Bëhet fjalë për tu bërë deputet Astrit Veliaj, një b

No Pic available
  • 2018-02-09

Për disa vija të kuqe për të ardhmen e turizmit në Shqipëri

Ndërtimi i tre HEC në Kanionet e Osumit po pezullohet për shkak të mashtrimit me kordinatat dhe afatet e lejes së ndërtimit, por thelbi I problemit me HEC e vegjël në Shqipëri, duhet të kapërcej këtë prag.  Nga Mero Baze Në rastin konkret për shkak të alarmit të shtypit dhe faktor