Rezultate te kerkimit per termin: +Nga +Perrallat

Meta: total 128 / total_found 128 / time 0.002 / keyword[0] nga / docs[0] 1037235 / hits[0] 4601624 / keyword[1] perrallat / docs[1] 139 / hits[1] 203 /
Rama Mos besoni perrallat e opozites
  • 2015-06-07

Rama Mos besoni perrallat e opozites

0 brbr SSSAbrASS brbrVoten per kandidatin e se majtes ne Diber Kryeministri Edi Rama e lidhi me mbeshtetjen qe i duhet mazhorances per te perfunduar 8220Rrugen e Arbrit8221 dhe te tjera projekte te lena ne mes nga qeveria e kaluarbrbr brbrSipas tij dibranet nuk duhet te bien ne gracken e premtimeve

Ahmeti: Aktiviteti ‘Prishtina Lexon’ na tregoi se kemi fëmijë të jashtëzakonshëm
  • 2015-06-04

Ahmeti: Aktiviteti ‘Prishtina Lexon’ na tregoi se kemi fëmijë të jashtëzakonshëm

Në “Aktivitetin Prishtina Lexon” kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti ka postuar ne Facebook se ndihet i kënaqur me ndarjen e shpërblimit për përrallën më të mirë të fëmijëve në Prishtinë. Më poshtë lexoj

Veliaj ne Laprake 10 mije legalizime ne zone
  • 2015-05-27

Veliaj ne Laprake 10 mije legalizime ne zone

Transmetuar me 27052015 - 0759 Tirane 27 maj 2015 NOAal- Kandidati i koalicionit te majte per Bashkine e Tiranes Erion Veliaj u be pjese e nje aktiviteti te zhvilluar nga ALUIZNI per shperndarjen e legalizimeve ne Laprake nga ku njoftoi se ky proces per ket

Doracak praktik mbi atdhedashurine
  • 2015-03-29

Doracak praktik mbi atdhedashurine

Transmetuar me 28032015 - 1645 Nga Fatos Baxhakubr br Ne mos qofshim te gabuar dhe kjo do te ishte me e mira duket se sot ka nisur nje gare e madhe mediatike me ngjyra me gjeste me qendrime imponuese deri diku madje edhe me kercenime perjashtimesh nese nd

Xhungla dhe shkretetira
  • 2015-03-22

Xhungla dhe shkretetira

Transmetuar me 21032015 - 1929 Nga Fatos Baxhakubr br br A i ben natyra njerezit apo njerezit e krijojne vete mjedisin qe i rrethon Ne kohe te ndryshme kjo pyetje ka marre pergjigje te ndryshme Asnje prej tyre nuk ka qene e ngjashme me ate qe mund te thu

Arkitekti Maks Velo Perrallat e socializmit permes pllakateve
  • 2015-02-06

Arkitekti Maks Velo Perrallat e socializmit permes pllakateve

e Enjte 5 Shkurt 20151358 pm p classwp-caption-textMaks VeloSSSAbrASSNe Plenumin IV te KQPPSH Kryeministri Mehmet Shehu thote nje fjali te shkurter me tri fjale Jo shije personale Pra udhezimi ishte i prere Asgje personale ne art Po arti prandaj edhe ekziston se eshte nje pru

Pse votoj Syrizen
  • 2015-01-25

Pse votoj Syrizen

e Shtune 24 Janar 20151306 pm BEN BLUSHIbrbr   Greket nuk jane sot populli me simpatik ne Europe Megjithese askush nuk eshte As gjermanet qe jane me te pasurit As francezet qe jane me te sulmuarit As finlandezet qe jane me te lumturit Europa ka pak entuziazem dhe shume pak