Rezultate te kerkimit per termin: +Nga +Pogradeci

Total: 2867
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.665Z

FOTO LAJM/ Imazhe siberiane nga Pogradeci

Pogradeci ka dhuruar sot imazhe te forta siberiane me akujt që kanë ngrirë çdo gjë buzë Liqenit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.771Z

DURRES/ Mbytet në det pushuesi nga Pogradeci

DURRES – Mbytet në det pushuesi nga Pogradeci. Ridvan Gora, 64 vjeç, gjeti vdekjen ditën e djeshme në zonën e Shkëmbit të Kavajës. Burime të Policisë thanë se Gora kishte hyrë në ujë për t’u larë pasditen e djeshme, por nuk ka mundur të dalë dot në sipërfaqe. Pushuesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.861Z

Reportazh nga Pogradeci

Pogradeci sot kishte veshur petkun e festës. Mijëra qytetarë pogradecarë dhe mysafirë nga Ohri dhe Struga kishin ardhur në Pogradec për festën e liqenit. Çdo 21 qershor është caktuar nga tre qytetet e Pogradecit –Ohrit – Strugës të festohet dita e liqenit dhe njëheraz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.882Z

Lufta në Siri, vritet një 40-vjeçar nga Pogradeci

Një tjetër shqiptar është vrarë në luftën që është duke u zhvilluar në Siri. Këtë radhë bëhet fjalë për një 40-vjeçar nga Pogradeci, me nofkën Edu Samed. Lajmi konfirmohet nga ana e policisë shqiptare, e cila bën me dije se 40-vjeçari Bledar Hamza, banues në fshatin Leshni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.316Z

Skuadra e Kung Fu nga Pogradeci, 13 medalje në kampionatin botëror

Me mbështetjen e Bashkisë së Pogradecit, ekipi i qytetit i Arteve Marciale Pogradeci Kung Fu mori pjesë në Kampionatin Botëror të zhvilluar në Selanik të Greqisë me organizimin e federatës së këtij vendi. Ekipi i Pogradecit u përfaqësua me 9 lojtarë në këtë garë ndërkombëtare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.614Z

Vritet gjatë luftimeve në Siri i riu nga Pogradeci

Një i ri shqiptar nga Pogradeci ka humbur jetën gjatë luftimeve në Siri, në krah të xhihadistëve të ISIS. Mariglen Dervishllari mësohet se është vrarë rreth 2 javë më parë. Informacion për vdekjen e tij i është dhënë Shërbimit Informativ Shtetëror nga partnerët ndërkombëtar.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:37.306Z

Pogradeci nis sezonin turistik

Qyteti i Pogradecit ka çelur sezonin turistik veror ku përpos një aktiviteti festiv e të larmishëm është festuar edhe Dita e 1 Qershorit për të gjithë fëmijët. Çelja e sezonit është shoqëruar me panaire t&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama