Rezultate te kerkimit per termin: +Ngjan

Total: 8360
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.404Z

Paloka: Situata i ngjan një puçi

Kreu i Grupit Parlamentar Edi Paloka tha në mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve  se situata është shumë e rëndë. Sipas tij, situata ai ngjan një puçi. Ndodhemi në një situatë shumë të rëndë. Ka një marrëveshje të sjellë nga Hahn që u mbështet nga të gjithë. Situata i ngj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.553Z

Ngjan si8230 ne galerine Zeta 7 piktore behen bashke

p styletext-align justify7 artiste ne galerine Zeta na perplasin ne nje bote ngjashmerish e dallimesh Mjafton nje pikture per te ndare te njejtin mendim me kuratorin Edison eraj Nje pikture qe ngjan si e vertete e pastaj si iluzion Nje tablo tjeter qe njeriu ngjan si djale por duket si vajze Mund te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.179Z

Pentagoni ndërton robotin që ngjan si një krimb

Inxhinierët amerikanë kanë arritur të krijojnë një robot që imiton lëvizjet e krimbave. Ai zvarritet në sipërfaqe, duke kontraktuar segmente të trupit të tij. Sipas BBC, mënyra se si është përgatitur, i mundëson atij të futet në hapësira të ngushta dhe në terrene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.349Z

Një 58-vjeçare që ngjan si adoleshente (FOTO)

Share Modelja Christie Brinkley është plot 58 vjeç. Por, nëse do të shohësh fotot e saj, është shumë e vështirë që të përcaktosh moshën. Ajo është fotografuar në Los Anxhelos në një super formë, për një femër të moshës së saj dhe mund të thuhet pa frikë se ngjan me nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.368Z

Rama Berisha i ngjan Gadafit

Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama reagoi për zhvillimet e fundit në Libi si edhe për reagimin e kryeministrit Berisha për ngjarjet në Tripoli. Ai thotë se përpos kënaqësisë që ndjeu për shembjen e një tjetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.544Z

Nuk po gjen dot të dashur sepse i ngjan Kim Jong Il

Share Të kërkosh për një të dashur nuk është e lehtë, sidomos kur i ngjan diktatorit koreano- verior, Kim Jong Il, i cili u nda nga jeta së fundmi. William Choeng, nga Londra Perëndimore, beson se është akoma single në moshën 43 vjeçare për shkak se i ngjan is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.675Z

FOTOT/ Nuk ngjan shumë i fortë me atë Hello Kitty

Ai ka detyrë të vështirë përpara. Duhet të udhëheqë rebelët sirianë në betejën kundër regjimit të Bashar al- Assad, por duhet të luftojë edhe kundër një të keqe tjetër. Bëhet fjalë për militantët islamikë të ISIS, që nuk kanë lidhje me kauzën e tyre, por duan të ngre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama