Rezultate te kerkimit per termin: +Ngjarja

Meta: total 1000 / total_found 58681 / time 0.024 / keyword[0] ngjarja / docs[0] 58681 / hits[0] 72576 /
Mbahet peng per 6 ore nje burre ne Mallakaster zbulohet motivi
  • 2016-10-20

Mbahet peng per 6 ore nje burre ne Mallakaster zbulohet motivi

Transmetuar me 18102016 - 1159 Mallakaster 18 tetor 2016 NOAal- Nje burre ne Mallakaster eshte mbajtur peng nga nje tjeter ne fabriken e vajit te ulliritbr br Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Bejar ku i dyshuari per pengmarrjen eshte

Aksident ne Korce humb jeten nje gardian burgu plagosen 4 te tjere
  • 2016-10-20

Aksident ne Korce humb jeten nje gardian burgu plagosen 4 te tjere

Korce 19 tetor 2016 NOAal- Nje aksident i rende me pasoje nje te vdekur dhe 4 te plagosur ka ndodhur gjate dites se sotme ne Korcebr br Ngjarja ka ndodhur ne rrugen nacionale Korce- Bilisht prane kryqezimit te fshatit Plase ku jane perplasur dy mjete perkatesisht me targa AA 251 EP veture dhe mjet

Aksident me pasoje vdekjen ne autostraden Tirane- Durres
  • 2016-10-20

Aksident me pasoje vdekjen ne autostraden Tirane- Durres

Tirane 19 tetor 2016 NOAal- Nje person ka gjetur vdekjen si pasoje e nje aksidenti ne autostraden Tirane- Durresbr br Nje makine ka perplasur nje kembesor ne afersi zones se Domjes teksa ky i fundit ka qene duke kaluar autostraden ne kembebr br Ngjarja ka ndodhur rreth ores 1430 ne zonen e Domje

Nje qytetar humb jeten ne superstraden Tirane-Durres
  • 2016-10-20

Nje qytetar humb jeten ne superstraden Tirane-Durres

Fund fatal per nje burre i cili gjeti vdekjen ne perpjekje per te kaluar nga njera pjese e rruges ne tjetren permes trafikndareses ne superstraden Tirane-Durresbr br Ngjarja ka ndodhur para disa minutash ne kilometrin e nente te rruges qe te con ne Durres prane zones se Kasharit raporton noaal duk

Ke kaluar shume kohe duke gatuar babai djeg me uje te valuar te bijen si ndeshkim
  • 2016-10-20

Ke kaluar shume kohe duke gatuar babai djeg me uje te valuar te bijen si ndeshkim

Itali 19 tetor 2016 NOAal - Nje vajze e re adoleshente eshte ndeshkuar rende nga babai i saj pasi kjo e fundit ka kaluar shume kohe ne kuzhine duke gatuarbr br Ngjarja ka ndodhur ne Ravigo te Italise ku burri me origjine shqiptare si ndeshkim per vajzen e tij i ka hedhur mbi trup nje ene me uje te

Aksidentohet per vdekje nje person ne Durres po punonte ne nje banese
  • 2016-10-20

Aksidentohet per vdekje nje person ne Durres po punonte ne nje banese

Durres 19 tetor 2016 NOAal- Nje person ka humbur jeten tragjikisht ne Durres si pasoje e nje aksidenti qe ka pesuar ne punebr br Rreth ores 0940 te mengjesit te sotem eshte derguar ne spitalin e Durresit de me pas eshte nisur per ne Spitalin e Traumes Tirane 41- vjecari L B banues ne Rrashbull Dur

Vajza rrembehet dhe mbahet peng per tre jave pranga dy shqiptareve
  • 2016-10-20

Vajza rrembehet dhe mbahet peng per tre jave pranga dy shqiptareve

Firence 19 tetor 2016 NOAal - Nje vajze me origjine rumune eshte rrembyer dhe mbajtur peng brenda nje vile per tre jave rresht ndersa ne pranga jane vene nga policia italiane dy shtetas shqiptarebr br Ngjarja ka ndodhur ne nje zone rurale te Mugello prane Firences ku vajza ishte mbyllur brenda nje