Rezultate te kerkimit per termin: +Ngjarje

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.142Z

Çmimi, trego një ngjarje

Çdo ngjarje mbart diçka brenda saj. Të bindur se nga çdo rrëfim mund të lindin dhjetëra ide, dy kuratorët Ardian Isufi dhe Najada Hamza kanë vendosur si moto të çmimit bashkëkohor AMC, pikërisht konceptin "Trego një ngjarje". Artistët Bevis Fusha, Driant Zeneli, Genta Spahia, Harri A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.097Z

Ruci: Ngjarje e kobshme

Deputeti socialist Gramoz Ruci e ka cilesuar vrasjen e deputetit Xhindi, nje ngjarje te kobshme per familjen e tij, per Partine Socialiste dhe per elektoratin qe e kishte zgjedhur ate tre here deputet. I nisur me urgjence drejt vendit te ngjarjes, numri dy i Partise Socialiste, eshte shpr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.462Z

Lirohet biznesmeni Neranxi: Ngjarje e shëmtuar!

Biznesmeni Nikollaq Neranxi është lënë i lirë pas disa orë ndalini nga policia e Tiranës. Ai u ndalua pasi kishte fyer një efektiv policie për shkak të detyrës. Pas 6 ore ndalimi te padrejte dhe absurd nga policia, tashme jam lene i lire. Kete ngjarje te shemtuar do kemi kohe ta analiz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.057Z

Berisha:Dy ngjarje për t'u përshendetur

Dy ngjarje per t'u pershendetur! 1- Sot, diplomati numer 1 i SHBA, sekretari Kerri erdhi ne vizite te shkurter zyrtare ne Kosove. Kjo eshte nje ngjarje e madhe per Kosoven dhe rajonin. Me kete vizite shume te rendesishme kryediplomati amerikan, sekretari John Kerry, deshmon mbeshtetjen e tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.460Z

Tjeter ngjarje e rende trondit Vidohoven

Nje tjeter ngjarje trondit fshatin Vidohove ne Devoll. Pak dite pas krimit te rende, ndaj tre vellezerve Mulliri ne kete fshat, nje burre i moshuar vrau veten. Ismet Musabej, 67 vjec jetonte ne nje shtepi prane shtepise se autorit te vrasjes se trefishte Besim Karaji. Musabej, mesohet se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.048Z

Djegia e kurorave nje ngjarje tragjike

Reagimi Ne lidhje me ngjarjen e Boboshtices zedhenesi Grigoris Delavekuras tha se Athina eshte e shqetesuar prej akteve ekstreme te djegies se kurorave prej ekstremisteve sic i quajti ai. Keto jane ngjarje te shemtuara qe prishin klimen e mire te marredhenieve midis dy vendeve tona. Ne Boboshtice k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.692Z

Anëtarësimi në NATO, ngjarje madhore

Autori i Lajmit: red.Nëpërmjet një konference për shtyp, kryeministri Sali Berisha ka përshëndetur mbylljen e procesit të ratifikimit të protokollit të Shqipërisë në NATO. Kryeministri e konsideroi anëtarësimin e Shqipërisë në NATO,si në ngjarje madhore. "Shpreh mirënjojnen më t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama