Rezultate te kerkimit per termin: +Ngjyrat

Meta: total 1000 / total_found 5522 / time 0.003 / keyword[0] ngjyrat / docs[0] 5522 / hits[0] 7028 /
Rama: 75+, kryevepër e njerëzve të zakonshëm të këtij vendi
  • 2017-06-26

Rama: 75+, kryevepër e njerëzve të zakonshëm të këtij vendi

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën sot duke postuar një video ku shfaqet harta e Shqipërisë e ngjyrosur me ngjyrat e partisë së tij. Në hartë shënohet edhe numri i mandateve sipas Ramës, 75+. Mirëmëngjes dhe ju uroj një ditë të bukur me këtë kryevepër ende të pambaruar të n

No Pic available
  • 2017-06-22

Ronaldo tek Interi, 20 vite më pas shijoni magjinë e Fenomenit (VIDEO)

Edhe pse lëndimet e kanë penguar në atë periudhë të karrierës që të shënojë më shumë Seria A, sulmuesi brazilian la gjurmë, të cilat nuk mund të harrohen kurrë. 20 vite nga ardhja e Fenomenit tek Interi, kjo video është njëlloj homazhi për atë që bëri me ngjyrat zikaltër.

No Pic available
  • 2017-06-21

Era Istrefi: Letër dashurie për komunitetin LGBT

Për muajin e LGBT, Billboard i ka kërkuar disa nga emrave më të njohur të ekranit që të shkruajnë letër dashurie për komunitetin e tyre. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi  ka publikuar letrën e saj që shkruan: Ky realitet i mund të jetë i ashpër për ko

Pushimet: det apo mal? Çfarë ju këshillon horoskopi
  • 2017-06-20

Pushimet: det apo mal? Çfarë ju këshillon horoskopi

Zbuloni përmes horoskopit se cila është gjysma juaj ideale për të planifikuar verën Vera tashmë erdhi dhe të gjithë po bëhemi gati për pushime. Një pjesë preferon ti kalojë pushimet në bregdet, ndërsa një pjesë tjetër preferon klimën e freskët malore. Në bazë të shenjës së

Edhe Eni Koçi fiksohet me ngjyrën e kuqe
  • 2017-06-20

Edhe Eni Koçi fiksohet me ngjyrën e kuqe

Eni Koci ka publikuar disa fotografi ku shfaqet me një stil komplet të ndryshëm nga ai që kemi parë. E veshur me të zeza, dhe me një bisht të gjatë, bie në sy ngjyra e kuqe dhe format e saj trupore. Sipas shkrimit në një prej postimeve, këto janë momente nga xhirimet e këngës së re

Arti, pas fytyrës së një gruaje
  • 2017-06-19

Arti, pas fytyrës së një gruaje

Alda Bardhyli Arti i vërtetë gjithnjë është fshehur pas fytyrës së një gruajeapo të një burri. Kur Frida Kahlo humbi bashkëshortin e saj, artistin Diego Rivera, ajo e vizatoi dhimbjen kudo Tablotë e mëdha të lëna përgjysmë në studion e saj, ajo i shndërroi në piktura ku ndihej aq

No Pic available
  • 2017-06-16

Arbana: Lamë mënjanë politikën, fokusi tek nevojat

Përfaqësues të shoqërisë civile kanë prezantuar këtë të premte në një takim informues shembuj të ndryshëm të fushatave që kanë ndërmarrë për ti ardhur në ndihmë kategorive në nevojë. Sevim Arbana përfaqësuese e Në dobi të gruas tha se organizata që ajo drejton i ka lënë