Rezultate te kerkimit per termin: +Nick

Meta: total 1000 / total_found 1556 / time 0.000 / keyword[0] nick / docs[0] 1556 / hits[0] 1975 /
No Pic available
  • 2017-05-11

Panik në avion, grushta e thyerje dhëmbësh mes pasagjerëve

Një zënkë e tmerrshme ka ndodhur mes dy pasagjerëve në avion gjatë një udhëtimi nga Dallas në Oakland. Sipas pamjeve të publikuara duket se të dy kanë patur një diskutim i cili ka përfunduar në një sherr ku goditjet nuk mungonin dhe pasagjerët e tjerë u përfshinë duke u munduar q

No Pic available
  • 2017-04-27

Nëna refuzon të abortojë binjakët dhe i lind të ngjitur

Një çift ka publikuar fotografitë e binjakëve të tyre, të cilët i kanë trupat e ngjitur pasi gruaja refuzoi që ti abortonte. Chelsea Torres dhe bashkëshorti i saj, Nick zbuluan se 22-vjecarja kishte shtatzani nervore kur ishte vetëm 3 javëshe, por vazhdoi pavarësisht mundësive të pakt

Blen tankun në eBay, gjen brenda shufra ari 2.4 milionë dollarëshe
  • 2017-04-10

Blen tankun në eBay, gjen brenda shufra ari 2.4 milionë dollarëshe

Një koleksionist tankesh  gjeti shufra ari me vlerë gati 2.4 milionë dollarë të cilat ishin fshehur në motorin e një tanku. I fiksuar mbas tyre, Nick Mead  porositi një model të ri tanku rus të tipit T54/69 në eBay dhe po e riparonte atë në mënyrë që tia shtonte koleksionit

PD punëson një lobist amerikan për fushatën zgjedhore
  • 2017-04-08

PD punëson një lobist amerikan për fushatën zgjedhore

Të dhënat e siguruara nga BIRN tregojnë që lideri i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka punësuar një kompani lobimi afër Republikanëve për ta asistuar në marrëdhëniet me qeverinë amerikane, mediat, si dhe projektimin dhe zbatimin e fushatës zgjedhore të 18 qershorit. Me 22 Mars, gja

No Pic available
  • 2017-04-06

Njihuni me katërnjakët më të zgjuar në botë

Katër vëllezërit që kanë lindur në një ditë kanë treguar se janë shumë të zgjuar pasi të gjithë janë pranuar në dy universitet më të mira në botë. Aaron, Nick, Nigel dhe Zachary Wade duhet të zgjedhin mes dy universiteteve, Harvard dhe Yale për të vazhduar studimet e tyre. Sin

Federer, tjetër leksion ndaj Nadal. Eliminohet Djokoviç
  • 2017-03-16

Federer, tjetër leksion ndaj Nadal. Eliminohet Djokoviç

Lajme të mëdha nga Indian Wells. Roger Federer bën bis! Pas triumfit në Australian Open në finalen me Rafael Nadal, zvicerani e mposhti sërish tenistin spanjoll në sfidën e revanshit në çimenton kaliforniane. Dueli vlente një biletë në çerekfinalet e turneut 1000 pikësh, ku Federer do

No Pic available
  • 2017-02-13

Grammy, ky grup u ngjit kështu në skenë për të marrë çmimin

Tani e dimë që në grupin e tyre nuk vesh askush pantallona. Tëenty One Pilots fitoi cmimin si grupi më i mirë i vitit me këngën Stressed Out.  Ishte Nick Jonas ai që shpalli fituesit, të cilët u ngritën menjëherë dhe hoqën pantallonat e tyre përpara se të shkonin në skenë. At