Rezultate te kerkimit per termin: +Nicklas +Sule

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] nicklas / docs[0] 160 / hits[0] 180 / keyword[1] sule / docs[1] 80 / hits[1] 99 /
Grushte mes Lewandowskit dhe Kingsley Comanit në stërvitje
  • 2019-04-11

Grushte mes Lewandowskit dhe Kingsley Comanit në stërvitje

Situata aspak e qetë te Bayerni i Mynihut, edhe pse kampionët e Gjermanisë morën kryesimin pasi shkatërruan 5-0 Borussian e Dortmundit. Prestigjiozja gjermane Bild raporton se Robert Lewandowski dhe Kingsley Coman janë konfliktuar mes tyre, përplasje që ka shkuar deri te shkëmbimet e grusht

Gjermania për jetë e vdekje me Suedinë, Belgjika për të kompletuar kualifikimin
  • 2018-06-23

Gjermania për jetë e vdekje me Suedinë, Belgjika për të kompletuar kualifikimin

Të gjithë me sy e veshë nga Gjermania, që luan ndeshjen vendimtare për kualifikimin në Grupin F. Pancerat, pas disfatës së papritur me Meksikën në takimin e parë, do të përballen sonte në orën 20:00, në stadiumin Fisht Olympic të Sochit, me Suedinë, që futet në fushë në këtë

Bayern blen Rudy e Sule nga Hoffenheim
  • 2017-01-16

Bayern blen Rudy e Sule nga Hoffenheim

Bayermi i Mynihut i rrëmben Hoffenheimit dy lojtarë të rëndësishëm, Sebastian Rudy-n dhe Nicklas Sule, që janë gjithashtu pjesë e kombëtares gjermane. Në fakt bëhet fjalë për një investim që i përket të ardhmes, pasi si mesfushori ashtu edhe mbrojtësi do të qëndrojnë te Hoffen

No Pic available
  • 2013-11-04

Fiton Bayerni, zhgënjen Leverkusen

Bayern Munchen nuk di të ndalet. Skuadra e Pep Guardiolës ka fituar edhe në javën e 11 të Bundesligës përballë Hoffenheim 1-2 duke thyer rekordin 30-vjeçar të Hamburg me 36 ndeshje rradhazi pa humbje. Bavarezët vazhdojnë të ruajnë ecurinë mjaft pozitive këtë sezon pasi, nuk kanë p

Fiton Bayern, humbë Leverkusen
  • 2013-11-02

Fiton Bayern, humbë Leverkusen

Bayern Munchen nuk di të ndalet. Skuadra e Pep Guardiolës ka fituar edhe në javën e 11 të Bundesligës përballë Hoffenheim 1-2 duke thyer rekordin 30-vjeçar të Hamburg me 36 ndeshje rradhazi pa humbje. Vendasit kaluan të parët në ava