Rezultate te kerkimit per termin: +Nicolas +Maclean

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] nicolas / docs[0] 2898 / hits[0] 3399 / keyword[1] maclean / docs[1] 22 / hits[1] 25 /
100 mijë anglezë në shesh kundër Brexit, kërkohet referendum tjetër
  • 2018-06-24

100 mijë anglezë në shesh kundër Brexit, kërkohet referendum tjetër

Një ulërimë e këngëve pro-evropiane u ngrit mbi Pall Mall në Londër dhe në të gjithë parqet mbretërore pasi rreth 100 mijë persona morën pjesë në një marshim anti-Brexit që shënonte përvjetorin e dytë të referendumit të BE, të kryer në 2016-n. Anglezët marshuan të shtunën