Rezultate te kerkimit per termin: +Nicole +Kidman

Meta: total 342 / total_found 342 / time 0.000 / keyword[0] nicole / docs[0] 1005 / hits[0] 1823 / keyword[1] kidman / docs[1] 404 / hits[1] 813 /
No Pic available
  • 2017-06-13

Ribashkimi i Tom Cruise me Nicole Kidman po vjen!

Ish-çifti hollivudian Tom Cruise dhe Nicole Kidman mendohet se do të rikthehen përsëri së bashku, pas 20 vitesh. Tom Cruise i ka kërkuar Nicole që ti bashkohet në një film, ku do të përfshihen edhe skena dashurie. Nicole u habit kur Tom i kërkoi që të punonin bashkë përsëri. Ajo u s

No Pic available
  • 2017-06-08

Nicole Kidman ka vërtetuar se mund të japë këshilla të mira për çiftet

Aktorja e njohur, Nicole Kidman ishte e ftuar në emisionin The Late Late Shoë, së bashku me yllin e Game of Thrones. Gjatë bisedës, moderatori po fliste me Kit Harington për bashkëjetesën e tij me të dashurën Rose Leslie. Në një moment, Nicole ndërhyri duke e vënë në siklet më pyetj

10 filma ku aktorët u dashuruan vërtetë me njëri-tjetrin
  • 2017-06-08

10 filma ku aktorët u dashuruan vërtetë me njëri-tjetrin

Nëpër filma, protagonistët e vendosin veten në situatat e personazheve që interpretojnë duke aktruar. Por jo gjithmonë ndodh kështu. Ja 10 filma ku aktorët nuk kanë pasur nevojë të shtiren në një lidhje romantike; ata kanë qenë plotësisht të sinqertë. Gigli, 2013 Sipas skenarit t

No Pic available
  • 2017-06-07

Fustani 12 mijë dollarësh i Nicole Kidman

Është e vështirë të besohet që ajo është afër 50- ave. Aktorja e njohur Nicole Kidman është shpallur tashmë australiania më e pasur në botën e biznesit. Raportohet se të ardhurat e saj shkojnë mbi 347 milion dollarë. Në New York , të hënën mbrëma u zhvillua ceremonia e CFDA-s

Zbuloni kuptimin e gjestit të duarve që bëjnë disa nga yjet e ekranit
  • 2017-06-02

Zbuloni kuptimin e gjestit të duarve që bëjnë disa nga yjet e ekranit

Shumë yje të ekranit si Nicole Kidman, Naomi Watts, Elsa Hosk dhe Ansel Elgort kanë postuar fotografi në rrjete social duke mbajtur një dorë të kapur me tjetrën, ndërsa gishtat qëndrojnë të mbyllur. Kjo gjë ka shkaktuar konfuzion në rrjete sociale, derisa u zbulua se është fushata e

No Pic available
  • 2017-03-29

Nicole rrëfen: Bashkëshorti u shokua nga shenjat në trup

Aktorja e njohur, Nicole Kidman ka rrëfyer se bashkëshorti i saj është shokuar kur ka parë shenjat në trupin e saj, të shkaktuara nga realizimi i filmit Big Little Lies. Ajo luan rolin e Celeste, një grua që është e martuar me një burrë agresiv dhe përjeton sjellje seksuale abuzive. N

No Pic available
  • 2017-03-20

Dalin fotot e skenave seksuale të aktores së njohur

Skenat seksuale të filmit ku merr pjesë aktorja amerikane, Nicole Kidman janë bërë publike. Ajo luan rolin e një gruaje të abuzuar që bëhet pjesë e disa skenave seksuale. Në episodin e pestë të Big Little Lies shfaqet Kidman, e quajtur Celeste duke kaluar një jetë të mirë seksuale m