Rezultate te kerkimit per termin: +Nicole +Scherzinger

Total: 344
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.657Z

Linjat super të Nicole Scherzinger (FOTO)

E pranishme në festën e Cosmopolitan, Nicole Scherzinger ka shkëlqyer, E veshur me një fustan të bardhë, duke nxjerrë ne shesh shpinën e saj, këngëtarja e famshme 34-vjeçare ka ekspozuar linjat e saj të mrekullueshme.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.876Z

FOTOT/ Blerim Destani gjuan Nicole Scherzinger?

Aktori shqiptar nga Maqedonia, Blerim Destani, është duke pushuar në Mykonos të Greqisë. Por, ai është fotografuar nën shoqërinë e këngëtares së njohur britanike, Nicole Scherzinger. Dhe, menjëherë në mediat rozë shqiptare kanë nisur spekulimet se mes tyre mund të ketë diçka.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.755Z

FOTOT/ Nicole Scherzinger është gjithmonë kaq tërheqëse

Paparacët e gjurmojnë kudo dhe ajo nuk i zhgënjen. Nicole Scherzinger, 35 vjeç, është ylli i mediave rozë në Britaninë e Madhe dhe jo vetëm aty. Ajo performoi të dielën në mbrëmje në krah të Leona Lewis. Kurse më vonë u fotografua duke shkuar në një restorant, e veshur shik./e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.297Z

Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger ndahen

Share Pas pesë vjetësh në një lidhje, piloti i Formula 1, Lewis Hamilton dhe këngëtarja e njohur, Nicole Scherzinger, kanë vendosur që të ndahen. Lajmi është bërë zyrtar dhe shkak ka qenë largësia e pilotit dhe këngëtares, duke qenë se ata kalonin shumë pak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.111Z

Nicole Scherzinger, një paraqitje super (FOTO)

Nicole Scherzinger ka publikuar së fundmi videoklipin e këngës Your Love. Këngëtarja britanike është shfaqur në një super formë. 35-vjeçarja, e cila prej disa vitesh është në një marrëdhënie me pilotin e Formula 1, Lweis Hamilton ka treguar se vazhdon që të mbetet një prej fem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.494Z

FOTOT/ Nicole Scherzinger ngre temperaturat në Hollywood

Nicole Scherzinger është në një formë shumë të mirë dhe këtë e tregoi ndërsa doli nga një restorant me të dashurin e saj. Këngëtarja e njohur prej një viti është në lidhje me tenistin Grigor Dimitrov dhe çifti duket më i lumtur se kurrë. Nicole tërhoqi vëmendjen e gazetar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.299Z

FOTOT/ Dekolteja seksi e Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger është fotografuar shumë seksi në Los Angeles. Këngëtarja 37-vjeçare ka qenë me një dekolte të hapur, duke treguar gjoksin.  

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama