Rezultate te kerkimit per termin: +Nik +Gjeloshajn

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.863Z

Veliaj shpreh mbështetjen për forcat shqiptare për Komunën e Tuzit

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka shprehur mbështetjen për forcat shqiptare në Tuz të Malit të Zi që do të garojnë me kandidat të përbashkët për zgjedhjet vendore nën koalicionin Malësia na bashkon. Në takimin me përfaqësuesit e komunitetit shqiptar në Tuz, Nik Gje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.328Z

Shqiptarët, më të përçarë se kurrë në zgjedhjet e reja të Malit të Zi

Ku është vendi i Malësisë? - Termeti më i madh ka ndodhur në Malësi pas shembjes së Alternativës Shqiptare, partisë më të fortë në zgjedhjet e 2006, me 2600 vota. Pas shembjes së ASH-së, të dy rrymat insistojnë se janë bartëse të emrit dhe idesë së ASH – së burimore. Dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.355Z

Shqiptarët, kurrë më tepër të përçarë

Nga Xhoana M. Perkaj Ku është vendi i Malësisë? Tërmeti më i madh ka ndodhur në Malësi pas shembjes së Alternativës Shqiptare, partisë më të fortë në zgjedhjet e 2006-s, me 2600 vota. Pas shembjes së ASH-së, të dy rrymat insistojnë se janë bartëse të emrit dhe idesë së ASH-

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama