Rezultate te kerkimit per termin: +Niko +Dovana

Meta: total 1000 / total_found 1135 / time 0.001 / keyword[0] niko / docs[0] 6019 / hits[0] 8199 / keyword[1] dovana / docs[1] 1145 / hits[1] 1379 /
Kukësi mposht Kamzën, Kastrioti merr një pikë ndaj Laçit
  • 2019-02-24

Kukësi mposht Kamzën, Kastrioti merr një pikë ndaj Laçit

Pas dy humbjeve radhazi, Kukësi arriti të rikthehet te fitorja, pasi mposhti me jo pak vuajtje Kamzën e vendit të fundit , me rezultatin final 3-2, në sfidën e zhvilluar në stadiumin Elbasan Arena. Verilindorët kaluan në avantazh që në minutën e 8 me anë të sulmuesit Vasil Shkurtaj dhe

Teuta përmbys Kukësin dhe i rrëmben vendin e dytë
  • 2019-02-15

Teuta përmbys Kukësin dhe i rrëmben vendin e dytë

Kukësi mori humbjen e dytë radhazi në kampionat, teksa u mposht me rezultatin 2-1 nga Teuta në stadiumin Niko Dovana. Verilindorët mbyllën pjesën e parë në avantazh, por djallosën gjithçka në të dytën, pasi përveç pësimit të dy golave, shpërdoruan edhe një 11-metërsh, duke dalë

Tirana mposht Kamzën, Flamurtari ndal Teutën në Durrës
  • 2019-01-27

Tirana mposht Kamzën, Flamurtari ndal Teutën në Durrës

Bind Tirana, zhgënjen Teuta. U mbyll me një fitore të thellë të bardhebluve që nuk ishte aq e thjeshtë sa e tregon rezultati dhe me një barazim 1-1 mes Teutës dhe Flamurtarit, java e 19-të e Kategorisë Superiore. Vijon momenti pozitiv për Tiranën e Ardian Memës që mori fitoren e dytë

Laçi flirton me fitoren, Kallaku i jep një pikë Teutës
  • 2018-12-22

Laçi flirton me fitoren, Kallaku i jep një pikë Teutës

Teuta dhe Laçi u ndanë në paqe në Niko Dovana të Durrësit, në një sfidë që dhuroi shumë emocione, por jo një fitues. Deri pak minuta para përfundimit të kohës së rregullt kurbinasit kryesonin 1-0 me gol të Shtubinën, por një ish, si Sherif Kallaku, goditi në shenjë nga rreth 19

Teuta dhe Partizani, tension e barazim mes rrebeshit
  • 2018-12-08

Teuta dhe Partizani, tension e barazim mes rrebeshit

Sfida spektakolare mes Teutës dhe Partizanit, është mbyllur në barazim 1-1 në Niko Dovana”. Teuta tenton portën që në fillim me Kamara, por Alban Hoxha do të mposhtej në minutën e tetë nga Gashi, që shndërron në gol me kokë, një top që i erdhi nga goditja e këndit. Festa ës

No Pic available
  • 2018-12-08

Teuta-Partizani, sfidë me aromë titulli; Tirana ndaj Kastriotit për të dalë nga kriza

Ndeshja më e rëndësishme e javës së 16-të Kategorisë Superiore luhet sot në orën 17:00 në Durrës. Në Niko Dovana Teuta skuadra më e mirë e momentit në Superiore pret Partizanit në një duel që mund të vendosë. A është Teuta e Bledi Shkëmbit, a është Partizani favoriti i madh

Gafë e rëndë e Teqjes, Kukësi hakmerret ndaj Skënderbeut
  • 2018-12-07

Gafë e rëndë e Teqjes, Kukësi hakmerret ndaj Skënderbeut

Kukësi duhet ti bëjë bust Aldo Teqjes. Portieri i Skënderbeut gaboi rëndë në minutën e 53-të, fillimisht në tentativën për të larguar topin, që e përplas në trupin e Ethemit, më pas në ndërhyrjen ndaj futbollistit të Kukësit, duke shkaktuar një 11-metërsh, që u shndërrua në