Rezultate te kerkimit per termin: +Niko +Golaj

Total: 49
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.497Z

Identifikohet trupi, ishte i peshkatarit Jani Golaj

I ndjeri Jani Golaj Vlorë, 24 janar 20:54 NOA - Është identifikuar kufoma e gjetur rreth 30 km larg Dubrovnikut në Kroaci, informon korrespondentja e agjencisë së lajmeve NOA. Njazi Golaj (në foton bashkëlidhur në fund të shkrimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.575Z

Vlorë, identifikohet kufoma e gjetur në Kroaci, Jani Golaj identifikohet nga i vëllai

>Është identifikuar kufoma e gjetur rreth 30 km larg Dubrovnikut në Kroaci. Njazi Golaj, është përballur me trupin e pajetë dhe ka njohur vëllain e tij të vogël, Jani (Niko) Golaj, 38 vjeç. Burimet policore shqiptare që i referohen të dhënave nga kolegët kroatë, bënë të ditur ndë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.683Z

Vlore, mberrin trupi i peshkatarit Jani Golaj

Vlore- Trupi i pajete i Jani Golajt, peshkatarit te mbytur ne ujerat e Adriatikut javen e kaluar, mberriti mbreme rreth ores 19:30 ne qytetin e Vlores. Te afermit priten ne piken kufitare te Muriqanit, Shkoder, kthimin e arkivolit nga Kroacia, pasi trupi u gjet pas pese dite kerkimesh, ne ishullin M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.449Z

Vazhdon operacioni per gjetjen e peshkatarit

Vijojne kerkimet per personin e trete nga Vlora qe ka humbur ne det. Forcat kroate detare po kerkojne per te gjetur te vetmin e zhdukur nga gomonia e vogel. Deri me tani, ende nuk ka asnje gjurme nga Niko Golaj. Gjate se premtes u gjet dhe mjeti i vogel, me te cilin Romeo Pulizo dhe Niko e Spiro Gol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.342Z

"Shteti kishte 4 dite kohe per t'i gjetur"

Ornela Hila Vlore- Ankthi dhe frika kane pushtuar familjen Golaj ne qytetin e Vlores. Mbremjen e djeshme mund te lexoje shqetesimin e te afermve qe kishin vetem nje merak, gjetjen e trupave te vellezerve Jani (Niko) dhe Sotir Golaj, 34 dhe 45-vjec. Ne shtepine e familjes se madhe, prane Transballkan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.860Z

Italia kërkon për trafik droge Purizon

 I mbijetuar i go-mones së mbytur disa javë më parë në ujërat e Kroacisë, kërkohet nga drejtësia italiane që prej vitit 2001 për trafik droge. Bëhet fjalë për 43-vjeçarin Romeo Purizi, i cili tashmë kërkohet nga policia italiane për trafik ndërkombëtar droge, si dhe pj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.349Z

Gomonia e zhdukur, gjendet i gjallë një nga tre vlonjatët

Një nga vlonjatët e humbur prej pesë ditësh në det është gjetur i gjallë dje në afërsi të ishullit në Kroaci, ndërsa një tjetër është gjetur i pajetë. Romeo Pulizo, 34-vjeçari nga Vlora që kishte një eksperiencë prej 16 vjetësh në lundrimet me gomone ka mbërritur me frymë n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama