Rezultate te kerkimit per termin: +Niko +Peleshi

Total: 2258
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.432Z

Niko Peleshi, Niko pe vërteti

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Ndryshimi me i mire per ate qytet eshte te mos ndryshoje e te mos tjetersohet. Ka diçka magjike magnetike siç e ka pasur edhe Shkodra dikur, por Shkodren e shpartalluan dhe e braktisen ndersa Korça braktisi qysh heret tranz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.417Z

Niko Peleshi jep doreheqjen

Për t’i hapur rrugë detyrës së tij të re në postin e zv.kryeministrit në qeverinë Rama, kryetari i Bashkisë së Korçës, Niko Peleshi dha sot dorëheqjen nga ky post. Në mesazhin e dorëheqjes, Peleshi shpreh k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.304Z

Përfundon numërimi në Korçë, fiton Niko Peleshi

Ka përfunduar numërimi i votave për bashkinë e Korçës ku është shpallur fitues kandidati i “aleancës për të ardhmen” Niko Peleshi.   Kështu Niko Peleshi rikonfirmohet edhe njëherë si kryetar I Bashkisë s&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.645Z

Reforma territoriale Niko Peleshi fton opoziten te bashkepunoje

Transmetuar me 01022014 - 1304 Zevendeskryeministri Niko Peleshi PUBLICITET br br Korce 1 shkurt 2014 NOAal-Zevendeskryeministri Niko Peleshi ka ftuar serish opoziten te bashkepunoje per realizmin e reformes territoriale I ndodhur ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.992Z

Niko Peleshi: Bashkia do ta rindërtojë Shtëpinë e Flamurit

Gazeta ShqipPasi denoncoi publikisht një ditë më parë rastin e shkatërrimit të një tjetër monumenti kulture në qytetin e Korçës, Shtëpia e Flamurit, kreu i kësaj bashkie, Niko Peleshi përmes një konference për shtyp, ka shprehur sot gatishmërinë e bashkisë së qytetit për ta rind

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.100Z

Niko Peleshi: Jam xheloz për like-t e vajzës

Aleksia Peleshi, vajza në kopertinën e revistës italiane Dimmi, mori vëmendjen maksimale të rrjeteve sociale, jo vetëm për bukurinë e rrallë, por dhe për faktin se është e bija e zëvendëskryeministrit të vendit, Niko Peleshi. Askush nuk e dinte që vajza e politikanit nga Korça i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.265Z

Niko Peleshi: PS distancohet me neveri nga skandali me Shukri Xhelilin

Partia Socialiste distancohet me neveri nga skandali i ish-kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili. Kështu ka deklaruar nga Korça Niko Peleshi. Zv/kryeministri tha se PS nuk mund të mbajë përgjegjësi për veprimet e secilit prej anëtarëve të partisë.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama