Rezultate te kerkimit per termin: +Niko

Total: 6014
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.432Z

Niko Peleshi, Niko pe vërteti

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Ndryshimi me i mire per ate qytet eshte te mos ndryshoje e te mos tjetersohet. Ka diçka magjike magnetike siç e ka pasur edhe Shkodra dikur, por Shkodren e shpartalluan dhe e braktisen ndersa Korça braktisi qysh heret tranz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.094Z

Perurohet “Niko Dovana”

Qindra vete kane pritur plot entuziazem legjenden e futbollit Mishel Platini ne stadiumin Niko Dovana te Durresit i cili eshte peruruar nga kreu i Uefes pas rikonstruksionit te fushes. Presidenti i Federaes Duka ka thene se te tilla investime te organit qeverises se futbollit europian do te vazhdojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.214Z

Ende i pazgjidhur konflikti Elvana - Niko

Pak ditë më parë u bë publik lajmi që Elvana Gjata i detyrohet para Niko Komanit por deri tani vazhdon të mbetet pezull zgjidhja. Në një nga dyqanet e Eagle Mobile, fansa të Nikos po ndoshta edhe të Elvanës të cilëve nuk u pëlqen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.357Z

Lushnje perfshihet nga flaket banesa e Niko Trimit

PUBLICITET Lushnje 26 gusht 2015 NOAal-Familja e Niko Trimit ne Lushnje eshte perballur me nje tjeter problem mbremjen e shkuarbr br Banesa e tij  eshte perfshire nga flaket Ne vendngjarje kane mberritur forcat zjarrfikese dhe ato te policise te cilat kane bere te mundur shuarj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.217Z

“Niko Nikolla”, çmimi i satirës

• Veprat më të mira të humorit në gjininë e romanit, letërsia për fëmijë, fabulat, tanimë do të kenë një çmim të tyren. Një çmim që mban emrin “”Niko Nikolla”.Është ky konkurrsi që Shoqata e Botuesve Shqiptar fton të gjithë krijuesit humoristik në ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.171Z

Gare veprash satirike per cmimin "Niko Nikolla"

Mban emrin e babait te gazetarise! "Niko Nikolla" u pagezua muaj me pare nje cmim letrar, i cili do te shnderrohet ne tradite te pervitshme, por qe hera e pare e shpalljes se tij do te shenohet me 20 maj te ketij viti. Por, para se te shkojme te dita e ndarjes se cmimit, per vepren me te mire te hum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.273Z

DinamoTirana, finalja nesër në Niko Dovana

Finalja e Kupës së Shqipërisë mes Dinamos e Tiranës, me një vendim të FSHF-së, nuk do të bëhet tek Qemal Stafa, por jashtë kryeqytetit. Dhe, ashtu si finalen e titullit kampion të Kategorisë së Dytë, mes Himarës dhe Kukësit, edhe derbin e Kupës së Shqipërisë, mes Dinamos e Tiran

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama