Rezultate te kerkimit per termin: +Nikolln

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] nikolln / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2010-03-18

Emigrantët rrezikojnë pleqëri pa pension

Ata kan punuar n t dyja vendet dhe tani rrezikojn t mbeten pa pension n pleqri. Bhet fjal pr emigrantt q kan derdhur kontribute t sigurimeve shoqrore si n Shqipri, ashtu edhe n vendin e emigrimit e q, sipas ligjeve aktuale, humbasin t gjitha t drejtat e tyre pr pension, pasi asnj vend nuk njeh kon