Rezultate te kerkimit per termin: +Nikolln

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.161Z

Emigrantët rrezikojnë pleqëri pa pension

Ata kan punuar n t dyja vendet dhe tani rrezikojn t mbeten pa pension n pleqri. Bhet fjal pr emigrantt q kan derdhur kontribute t sigurimeve shoqrore si n Shqipri, ashtu edhe n vendin e emigrimit e q, sipas ligjeve aktuale, humbasin t gjitha t drejtat e tyre pr pension, pasi asnj vend nuk njeh kon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama