Rezultate te kerkimit per termin: +Nishani +Diskutuam

Total: 89
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.445Z

Gjykata e Lartë, Nishani konsulta me krerët e grupeve parlamentare. PD dhe PS:Nuk diskutuam emra

Ashtu siç ishte paralajmëruar Presidenti i Republikës Bujar Nishani nisi sot takimet konsultative me krerët e grupeve parlamentare për përzgjedhjen e kandidatëve për anëtarë të Gjykatës së Lartë. Takimin e parë kreu i shtetit e ka zhvilluar me kreun e grupit kuvendor socialist, Gramoz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.994Z

TemA TV/ Meta takon Nishanin: Diskutuam për forcimin e institucioneve (VIDEO)

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta zhvilloi një takim me Presidentin e Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani. Pas takimit, Meta dha edhe një prononcim të shkurtër për mediat ku u shpreh se bashkë me kreun e shtetit kishin ndarë vlerësimet për for

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.501Z

Paloka: Nuk diskutuam për emra, biseduam për kriteret

07-11-2013 / Gazeta 55 Gjykata e Lartë/Presidenti Nishani konsultohet me partitë politikePër rreth 3 orë e gjysmë Presidenti i Republikës është konsultuar me krerët e grupeve parlamentare, mbi procesin e përzgjedhjes se kandidatëve pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.771Z

Nishani: Ja çfarë diskutuam me Erdogan për ‘Gylenin’ (Video)

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani në një intervistë për Tonight Ilva Tare tha se në Shqipëri nuk ka një Organizatë terroriste, duke iu referuar deklaratës së Presidentit të Turqisë Recep Tayyip Erdogan për të luftuar organizatën Gylen që ai e quajti terroriste.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.319Z

Nishani pret presidentin Ader: Hungaria, avokate e Shqipërisë

Presidenti Nishani ka pritur homologun e tij hungarez, i cili ndodhet në Shqipëri për një vizitë zyrtare. Në një konferencë të përbashkët për shtyp, Nishani dhe presidenti Janos Ader, folën për marrëdhëniet e mira diplomatike mes dy vendeve dhe forcimin e tyre në disa fusha. Hungari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.625Z

Nishani: Legalizimet, identifikohen 350 ish-pronarë

Ministri i Drejtësisë inspekton procesin e kompensimit që lidhet me legalizimet Afrimi i datës për mbylljen e aplikimeve për kompensimin e ish-pronarëve që preken nga legalizimet ka sjellë për inspektim ministrin e Drejtësisë, Bujar Nishanin. Kreu i Drejtësisë ishte dje i pranishëm n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.105Z

Nishani pret Mbretin e Jordanise Nxitje marredhenieve ekonomike

Transmetuar me 12052015 - 1705 Tirane 12 maj 2015 NOAal- Presidenti Bujar Nishani priti ne takim Mbretin e Jordanise Abdullah II i cili po zhvillon viziten e tij te pare shteterore ne vendin tone me ftese te Kreut te Shtetit shqiptarbr br Presidenti Nisha

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama