Rezultate te kerkimit per termin: +Nishani

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.414Z

Trashëgimtari Nishani

Nga Mero Baze   Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, ka vënë në pozitë të vështirë Prokurorinë e Përgjithshme, duke i kërkuar publikisht të nisë hetimet për terror dhe shpifje ndaj tij dhe familjes së vet. Presidenti nuk i është adresuar ndonjë subjekti ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.672Z

Nishani përzuri ambasadorët

Pritja e planifikuar mes Presidentit të Republikës Bujar Nishani dhe ambasadorëve shqiptarë, pasditen e së enjtes, është anuluar në minutën e fundit. Takimi i kreut të shtetit me përfaqësuesit diplomatikë, ishte pjesë e aktiviteteve të parashikuara nga Protokolli i Shtetit. Ambasador

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.308Z

Nishani takon Obamen

SSSAbrASS POLONI - Presidenti i Republikes Bujar Nishani i shoqeruar nga Zonja e Pare Odeta Nishani gjate dites se pare te qendrimit te tij ne Varshave mori pjese ne ceremonine gala te Cmimit Solidarnost Les Valesa Kjo ngjarje me rendesi simbolike per Europen Lindore kishte te ftuar special shefin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.151Z

Nishani Zgjedhje demokratike

Nishani Zgjedhje demokratike E merkure 16 Janar 2013 2306 Bujar NishaniNe pritjen per trupin diplomatik te akredituar ne Tirane me rastin e Vitit te Ri presidenti Bujar Nishani i siguroi ata se zgjedhjet e 23 qershorit do te jete te pakontestueshme Gjate fjales pershendetese kreu i shtetit dekla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.326Z

Presidenti Nishani kundër Berishës

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka folur sot në emisionin "Të Paekspozuarit" për thirrjet që ish-kryeministri Berisha bëri në Parlament. Ky i fundit bëri thirrje që të armatoset popullsia, pasi vendi është në pasiguri totale, një thirrje kjo që u komentua gjatë edhe në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.499Z

Foto lajm/ Nishani takon Obamën

Presidenti Bujar Nishani gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës zhvilloi një takim me Presidentin Barack Obama. Fotografia e takimit u publikua në faqen on-line të Presidencës, ndërsa Obama dhe Nishani shoqëroheshin nga bashkëshortet e tyre. Prej disa ditësh Presidenti Nisha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.599Z

Nishani mbledh akademiket

brbrPresidenti Bujar Nishani eshte shprehur nga Kruja se 28 nentori ka rendesi te dyfishte per shqiptaret sepse perpara Ismail Qemalit heroi yne kombetar Gjergj Kastrioti Skenderbeu kishte zgjedhur pikerisht kete date per te ngritur flamurin Duke folur per konferencen e Mukjes per te cilen tha se i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama