Rezultate te kerkimit per termin: +Nishaniasnoaalbr

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] nishaniasnoaalbr / docs[0] 2 / hits[0] 2 /
Nishani takon Pahor Avancim i marredhenieve Shqiperi-Slloveni
  • 2014-10-28

Nishani takon Pahor Avancim i marredhenieve Shqiperi-Slloveni

Transmetuar me 28102014 - 1742 LubjaneSlloveni 28 tetor 2014 NOAal - Presidenti i Republikes Bujar Nishani gjate nje takimi ne Slloveni me homologun e tij ne kete shtet Borut Pahor beri me dije se qellimi i vizites se tij eshte avanc

Presidenti Nishani kthen ne Kuvend ligjin Per deklarimin e pasurive
  • 2014-05-16

Presidenti Nishani kthen ne Kuvend ligjin Per deklarimin e pasurive

Transmetuar me 16052014 - 1532 Bujar Nishani PUBLICITET Tirane 16 maj 2014 NOAal-Presidenti Bujar Nishani ka kthyer per rishqyrtim ligjin per deklarimin e pasurive Arsyet e kthimit te ketij ligji Presidenti i bazon ne nenet 93 dhe 85 t